Wpis z mikrobloga

@xybciu:
Pelikan, jeśli masz blisko do Aleksandrowa (strzela tam klub Shooting Academy)
Kolimator, Rzgowska 26 (polecam zobaczyć stronkę)
Strzelmistrz, Piłsudskiego 141 (mają stanowiska na 15, 25, 50 i 100m (!) )
Powyższe strzelnice są strzelnicami krytymi.

Jeśli chciałbyś postrzelać pierwszy raz to może warto też popytać o groupony.

PS.
@martwy_kotek: możesz coś powiedzieć o Sigma Shooting? Często ją mijam, ale jeszcze nie widziałem, żeby ktoś strzelał ( ͡° ͜
@m0rt1s Wybacz że dopiero teraz odpowiadam - taka praca ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kolimator na rzgowskiej jest zamknięty na stałe wg gugli. Na ich stronie nie mogę nic znaleźć na ten temat, może jestem ślepy. Poza tym mają tylko 25m, przydałoby się chociaż 50 dla broni długiej.

Strzelmistrz przeniósł się z Piłsudskiego na Brzezińska już ładnych parę lat temu.

O pelikanie nigdy nie słyszałem. Polecasz?

@martwy_kotek te Druzbice
@xybciu: Z tym strzelmistrzem to nie zupełnie tak. Podobno były jakieś nieporozumienia i część kadry przeszła na Brzezińską. Ja osobiście wciąż strzelam na Piłsudskiego 141 (aktualna stronka http://strzelmistrzklub.pl).

W pelikanie byłem raz 'turystycznie' i na taki jednorazowy wypad jak najbardziej polecam.
@m0rt1s No to niezła dezinformacja. Na strzelmistrz.pl jest napisane że dotychczasowa strzelnica została wyłączona ze strzelania komercyjnego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzięki wam za pomoc w takim razie, chyba przejdę się na Piłsudskiego :)
@xybciu ja polecam Kabar na Brzezińskiej (jest całkiem tanio), choć robiłem w Strzelcu na al. Unii, jest tam tanio i "bardzo ugodowo", choć panuje tam klimat PRLu. Pelikan jest super (fajny sprzęt, fajny multimedialny ekran do strzelania), ma 2 wady (drogo, maksymalnie postrzalasz z 20m). Pozdr