Wpis z mikrobloga

#informatyka #windows10 #pytaniedoeksperta usunąłem partycję na której mam rzeczy :P i nie formatowałem, po prostu w instalatorze windowsa kliknąłem "delete partition", bo mi się pomyliły dyski. więc wszystko tam ciągle jest, tylko tabelę partycji trzeba naprawić. jak to zrobić na windowsie? jak stworzę za pomocą "disk management" nową partycję bez formatowania to mi wróci wszystko, czy lepiej ściągnąc jakiegoś linuksa i gptfdisk?
  • 12
@Dijuna: easeus disk manager powinien pomoc...ale jak cos linuks zawsze spoko ( ͡º ͜ʖ͡º)
moge wpierw sobie wywalic jakas partycje i zerknac jak chcesz...miejsca i partycji mam pod dostatkiem :D
easuse disk manager


@Szuwax: ale to trial jest, to z tego co mam doświadczenie z podobnym syfem to ten "trial" polega na tym, że ci pokaże jakie pliki odzyskałby gdybyś zapłacił xD czy nie?
@jakuba94: tak, ale ja nie chcę żeby on mi dał dostęp do odzyskanych plików, bo nie miałbym gdzie ich zgrać i tak... on musi naprawić istniejącą wcześniej partycję. :D dmde tak zrobi? @Szuwax: wersja "fast" easeus nic nie wykryła pod "partition recovery", leci mi "complete" ale powoli, jak się nie uda to edytuję tabelę partycji fdiskiem, bo linuks już ściągnięty na wszelki wypadek :D