Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
4 miesiące spotykałam się z facetem poznanym na mirko. Nie układało nam się w łóżku i w życiu, wiec powiedziałam mu, że to koniec. Teraz rozpowiada wszystkim jak to mnie zostawił bo byłam dla niego niedobra. Facet 26 lat. Ja #!$%@? #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 27
  • Odpowiedz
xddd mam podobnie. Kilka miesięcy temu rozstałam się z niebieskim, bo nic do niego nie czułam, nie uprawialiśmy nawet seksu. Zaraz później poznałam obecnego niebieskiego i zakochałam się na zabój. Ostatnio odezwałam się do byłego, żeby zapytać co tam, bo zwyczajnie się martwię. Normalnie sobie rozmawialiśmy o pierdołkach, mówiłam mu, ze jestem zakochana, a on cały czas mi wmawia, ze ja chce do niego wrócić Xdd
Pisałam mu nawet, ze chce żeby
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: dokładnie, pół biedy jak trafisz na takiego kogoś, kto rozpowie, gorzej jak się umówisz z jakimś chorym psychicznie człowiekiem i zrobi krzywdę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jakbyś wiedziała co mój były wypisuje o mnie w internetach ehh tak to jest jak się postanowi wejść w związek z przegrywem #!$%@?ą i chce go zmienić żeby zaczął się czuć szczęśliwy. okazuje się, że w przegrywie i życiu w piwnicy jest im tak dobrze, że wcale nie chcą ani tego, ani siebie zmieniać. a jak się ich zostawi, bo czuje się już bezsilnie to są pretensje i obrabianie
  • Odpowiedz
@ODDITY: może facet jest troche nie teges ale Ty też nie masz taktu opowiadając swojemu eks, którego sama zostawiłaś jak bardzo jesteś zakochana itd. Wiesz to troche tak jakby do gościa na wózku pisać jak zajebiście dzisiaj CI się biegało. Niby można ale po co.
  • Odpowiedz
@Cojestnietak: bez przesady. Nie wdawalam się w szczegóły. Pisałam tylko, ze znalazłam odpowiedniego faceta. Nietaktem jest pisanie przez byłego, ze go nie kocham i chce do niego wrócić.
  • Odpowiedz
  • 15
@ODDITY sama pisałaś, że przeszkadzają Ci wiadomości dziwczyn do Twojego faceta, a sama piszesz z byłym xD Nie mam nic do pisania z byłymi czy z innymi ludźmi generalnie, ale to wieje trochę hipokryzja xd
  • Odpowiedz
@abstrakcyjna0: Ale prostował rzeczy, które mnie interesowały, wiec można było trochę pogadac @Kortu: to jest inna sytuacja, ponieważ między mną a byłym nie było nigdy nic więcej. Związek z wygody
  • Odpowiedz
  • 6
@ODDITY może i tak, może nie. Nie ważna jest motywacja, a sama sytuacja. Po prostu. Z czystej przyzwoitości. Tym bardziej jak widzisz jakie rzeczy on pisze i jaki jest jego tok rozumowania. Nie widzę powodu, by utrzymywać z kimś takim kontakt. Chyba, że jest to potrzeba bycia adorowanym. Ale to też raczej wtedy powinnaś szukać tego u swojego, a nie u innych. Ale to tylko moje zdanie. Nie będę przecież mówił
  • Odpowiedz
@Kortu: Mam inne zdanie. To człowiek, który był kiedyś moim najbliższym przyjacielem, ale bez żadnych większych uczuc, wiec nikt nie jest pokrzywdzony. Szkoda mi tego kontaktu, a moim partnerem życiowym jest kto inny i niczego mu nie brakuje, ale jak mówię, szkoda tracić kolegę. Przyzwoitość nie ma tutaj nic do rzeczy, ktoś go powinien sprowadzić na ziemie. Niech w końcu zrozumie, ze nie chce do niego wracać, a on jakby
  • Odpowiedz
  • 0
@ODDITY tak jak wspomniałem, nie będę Ciebie pouczać wyraziłem tylko swoje zdanie :) Miłego dnia życzę i powodzenia w związku :)
  • Odpowiedz