Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@iustitia_ad_omnes: To było do przewidzenia nie było szans, ze wytrzyma rok myślał ze jak da radę przez miesiąc to wyciągnie rok a tu taki #!$%@?. Mógł uderzać w 3 miesiące albo pół roku i ewentualnie przedłużać albo po tych 3 miesiącach odpocząć i uderzać w 6 miesięcy. Mamy 2 miesiąc streama a on już brał „urlop” i zaraz po tym zmienia streama. Gdyby zrobił tak jak mówiłem to ten miesiąc by
  • Odpowiedz
@czillaut: Niech spierd@la ( ͡° ͜ʖ ͡°) pcha się w coś czego nie potrafi zrobić a to chyba było najprostsze z wszystkiego na youtubie - siedzieć i być tylko bo nikt od niego nie wymagał super kontent na prowadzenie tego live ale sam się wpieprzył najpierw jakieś plażowanie a później bóldupska o 300 zł i sypnęła choineczka .
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93 też nie wierzyłem w jego obietnice od samego początku, trzeba mieć nie równo pod sufitem żeby spędzić cały rok przy kompie (ja osobiście długo bym tak nie pociągnął, pycha by mi siadła ) Pamiętam jeszcxe jak mówił że #!$%@?..... go ludzie którzy piszą że nie da rady i że niepotrzebni mu tacy widzowie. Mam teraz szczera nadzieję że jego hipokryzja i wszelkie oszustwa przyczynia się do jego powolnego upadku na Youtube.
  • Odpowiedz