Wpis z mikrobloga

Słaby ten dunk contest, ten Nance wyglądał jakby z się męczył że tam jest. Szkoda że Smith się nie dostał dalej, jego 360 było dla mnie najlepsze dzisiejsze nocy
#nba
  • 8
  • Odpowiedz
@GdzieSoLody: @iAmTS: dla mnie finałowy wsad Mitchella nie był dobry. Ogólnie było to 180 stopni obrotu i sam wsad do kosza mocno wymęczony. Mało gracji, oryginał Vinca x100 lepszy. Nie powinien wygrać, w sumie nie było w tym roku zwycięzcy dla mnie.
  • Odpowiedz
@RodowitySloik: w ogóle widać było, że mało czarowania jakimiś cudami a więcej odwołań do historii. Donovan fajny zrobił ten z dwoma koszami no i windmill jedną ręką łapany też spoko.

Ja go lubię po prostu bo Utah dźwiga i da real ROTY ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie uważam tego contestu za jakiś wybitny.
  • Odpowiedz
@iAmTS: na tle innych był najlepszy ale to co pokazał w finale wg mnie było średnie i nie godne miana zwycięzcy. Zresztą chyba nawet sędziowie zastanawiali się co z nim zrobić i ustalili PTK między sobą żeby wygrał ( ͡° ͜ʖ ͡°) jego dunk z dwoma koszami chyba najlepszy w całym konkursie.
  • Odpowiedz
@RodowitySloik: wg mnie zdecydowanie najlepszy dunk DSJ, między nogami, 360 i zmiana rąk przy jego wzroście ? :D zaraz po nim Nance z double tap, fajny pomysł, coś czego nie było
  • Odpowiedz