Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, trochę teraz sezon wyjazdów w Alpy w pełni, a ja widzę że zrobiła się moda na zapis w regulaminie we wszystkich biurach podróży, że #snowboard ma mieć odkręcone wiązania podczas pakowania do autokaru. Według mnie to trochę dyskryminacja że każą mi rozkręcać mój sprzęt - w zeszłym roku już janusze przewoźnicy mnie wprost hejtowali za snowboard.. Jest tu jakiś znawca tematu który by się wypowiedział czy to jest ok z ich strony, czy może tylko jedni od drugich zgapili.
#pytanie #pytaniedoeksperta
  • 6
  • Odpowiedz
@indianero: nie znam się na snowboardach ale zamierzam kupować, jeżeli miałbym strzelać dlaczego narzekają, to może było tak, że kierowcy wrzucali np. pomiędzy bagaże, a potem dużo osób narzekało, że kierowca zepsuł bo bagaże zgniotły ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@DPressed: ja wiem dlaczego tak jest - janusze kierowcy nie potrafią układać sprzętu i w ich mniemaniu jak masz snowboard spakowany z wiązaniami i pomiędzy nimi buty, to się to źle pakuje bo nie mogą tego #!$%@?ąć na kupe, bo nie jest płaskie, tylko trzeba pomyśleć
No i druga sprawa że problem się bierze stąd, że organizator wyjazdu chcąc oszczędzić jak najwięcej bierze autokar bez dodatkowego bagażnika, albo bez przyczepki skutkiem
  • Odpowiedz
@indianero: no spoko, ja wiem, że to najprawdopodobniej przez lenistwo kierowców i chęć zaoszczędzenia, tak jak powiedział wyżej, ściemniaj, że się nie da odczepić, zamaluj śruby albo coś xD
  • Odpowiedz