Wpis z mikrobloga

Ludzie się bawią, korzystają w młodym wieku z życia, ćpają piją ruchają, a ja jak ta #!$%@? wykastrowany chłop bez kolegów, bez dziewczyny siedze na tym portalu i #!$%@? wie co mam robić z życiem
Jestem tak w dupie że szkoda gadać..
matury nie zdam to jest pewne, pracowałem w dwóch robotach tak krótko że szkoda gadać, ehh..
Myślałem że jak pójde na studia zaoczne to kogoś poznam ale podobno #!$%@? z tego będzie.. nawet jak zdam mature to przecież zaoczne to nie to samo co dzienne.. każdy ma koło #!$%@? ciebie, masz przyjść odbębnić i iść dalej ..
pasja - mam pasje ale jakbym dołączył do tego koła idiotów to daleko bym nie zaszedł

Zostaje mi jedynie czekanie na śmierć.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
anhedonia mnie zabija..()
22 lata here
#przegryw
  • 36
@Mr_George: 28 lat here. Mature oblalem w pierwszym terminie. W wieku 22 lat mialem zawalone 2 lata studiow, bylem samotny jak ty, do tego wazylem kolosalne 152kg. Obecnie programista/architekt it w malym startupie w Szwajcarii, 4 jezyki obce znane, wysportowany bo dieta i silownia zrzucilem cala otylosc i nawet dobilem do tego slynnego 6packa. Naprawde, nie ma co sie nad soba uzalac tylko rzucasz sie w wir walki i jakos to