Wpis z mikrobloga

Moderacja dwukrotnie, najpierw #38t2, a następnie #nhx (po zaledwie paru minutach) usunęła śmieszny obrazek, w którym padło obrzydliwe, wulgarne określenie na defekację. Podejrzewam, że to w tym słowie tkwi problem (chociaż wielokrotnie memy z takim podpisem wisiały w gorących i nikomu to nie przeszkadzało), więc przygotowałem ocenzurowaną wersję.
Nie wiem, czy tą niecenzuralną wrzucić w komentarz, obawiam się bana z powodu zformułowania "zes...łeś się".


#heheszki #humorobrazkowy #korwin #4konserwy #lewackihumor #bekazprawakow #moderacjacontent #neuropa #bron #strzelectwo #polityka
S.....x - Moderacja dwukrotnie, najpierw #38t2, a następnie #nHx (po zaledwie paru mi...

źródło: comment_JHcwQ7Ikr6rmIoB5HCnBIy5qHYAkk5mo.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Myślisz, że tu przyjdą? @moderacja przecież nie jest w stanie w żaden sposób uzasadnić swojego zachowania.
Ile razy się odwoływałem od niesłusznie wymoderowanej treści (albo od braku reakcji, gdy inna osoba mnie pomawiała), tak zawsze zostawało to bez odpowiedzi.

Tu masz ich odpowiedź. Uzasadnienie? Nieodpowiednie treści. Dlaczego? Bo tak i już, lewaq.
S.....x - @k1fl0w: Myślisz, że tu przyjdą? @moderacja przecież nie jest w stanie w ża...

źródło: comment_z3ujx0ym8x3Pgg9L9ctYnE62vCCOMY1z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Slonx: nie, nie przyjdą i w sumie dziwne bo takie memy wielokrotnie wisiały.

Tak z ciekawości zacznę podobne zgłaszać, ciekawe jaka będzie odpowiedz.
  • Odpowiedz
@Slonx:

Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę na pana Janusza, niech będzie pewny, że mu tę rękę moderacja odrąbie, w interesie wolnego rynku, w interesie kucostwa niepracującego, w interesie walki o podwyższenie poziomu wolności na wykopie.
  • Odpowiedz