Wpis z mikrobloga

  • 2
@Amishia dzieki za robienie czarnego PR mojemu miastu poprzez gównoogłoszenie, które pewnie wrzucił jakiś piwniczniak z wypoku ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@teomo pierwszy Twój komentarz brzmiał 'moje miasto takie piękne'
Drugi tez byl jakims żalem
Teraz to xD pozostałe usunąłeś. Masz problem z wyrażaniem mysli?
  • Odpowiedz
@Amishia:

To pewnie gatunek #!$%@? z typu siedzę i pachnę w domu, sprzątając od czasu do czasu i zamawiając jedzenie z restauracji bo inne zajęcia domowe nie pozwoliły na gotowanie mówiący wszem i wobec, że 'ZAJMOWANIE SIĘ DOMEM TO TEŻ PRACA', który potem idzie na etat i komuś za prace domowe oferuje 3 zł za godzinę albo do portfolio xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Amishia tak, zawsze jak widzę taki wpis na mirko i to jeszcze wysoko plusowany, to mam natłok myśli... czy aby na pewno to moje miasto jest aż tak #!$%@?? Czy może to tylko jednak kolejny raz jakiś nieogarnięty życiowo człowiek (nie mówię o Tobie, tylko o oglaszajacym) wyżywa się na normalnym 200 tys. polskim mieście i jego mieszkańcach... w 99% wychodzi na to drugie. Wykop ma moc i zaraz pewnie temat
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@teomo jedyną osobą, która tu powinna użyć maści na ból dupy jesteś Ty xD

Z Wrocławia tez się śmieją, że Ukraina, itp. I nikt z nas sie nie burzy, wręcz przeciwnie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Amishia tak, maść miała być właśnie dla mnie xD o Sosnowcu słyszę duuużo więcej głupich żartów w mediach, szczególnie ogólnopolskich, niż o Wrocławiu. Czuję już przesyt, stąd moje żale.
  • Odpowiedz