Wpis z mikrobloga

Uwaga mu widzów nabije a jednocześnie zaszkodzi..... trochę napewno mu ludzi wpadnie choćby wejdą żeby zobaczyć takie wynaturzenie.Szkoda w tym najbardziej matki jego i braci. powinno się ich rozdzielić jego na odwyk przymusowy a ja na terapię wysłać.Niestety dopóki kasa od fanów jego pokroju się sypie to chyba nic z tego.Zreszta za co tu płacić nie wiem czy można jeszcze większe dno moralne osiągnąć chyba nie.Ci ludzie nawet się wysłowić dobrze nie potrafią....Mysle że uwaga bardziej skupi się w reportażu na jego widowni tym kim są ludzie którzy sponsorują degenerata bo o tym człowieku nic więcej powiedzieć nie można.
#rafatus
  • 6
@kulaf:

powinno się ich rozdzielić jego na odwyk przymusowy a ja na terapię wysłać


Kto niby ma to zrobić? TVN? Czy może państwo? Serio chciałbyś żeby jakieś instytucje #!$%@?ły się w czyjeś prywatne życie?
@tylkostrimi: Nie uwaga i inne instytucje przecież oni moja rodziców...A oni nigdy się od dzieci nie odsuwaja nawet jak lądują w więzieniu i zawsze chcą pomóc.Ten Rafatus chce dawać ludziom rozrywkę on jest zwyczajnie głupi trza było przemyśleć jak mu kanał zbanowali a teraz to już po ptokoch...on się poświęca bo hektolitry alkoholu wlewa, pretensje do dziewczyny która jest z nim że o siebie nie dba nie gotuje i nie sprząta.No
@kulaf: zauważ, że oni są dorośli. Nie pochwalam tego co robią, ale jeszcze bardziej nie pochwalam instytucji, które miałyby ingerować w życie wolnego człowieka. Uważam wolność za wartość nadrzędną, ważniejszą niż zdrowie, moralność czy bezpieczeństwo. Jeśli ktoś miałby im pomóc to tylko rodzina.