Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich, trzy szybkie strzały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Omega 3 z czego pozyskujecie? Chodzi o suple. Tabletki, czy może tran? Jak tak to jaki polecacie abym nie zbankrutował?
2.Leucyna opłacały supl? Jakbym dodawał te 3g do posiłku który ma mało tego dobrego białka? Czy lepiej nie marnować kasy?
3. Śniadanie bez ww, ile muszę stosować tak mniej więcej je aby zobaczyć czy jest dla mnie? Tydzień,dwa?

Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi. Pozdrawiam i przyrostów :D
#silownia
  • 14
@wi3hu: 1. Łosoś, kapsułki tranu ogólnie rybka 2-3 razy w tygodniu.
2.Nie
3. Po tygodniu napewno zobaczysz różnice.
Suple to suple według mnie jak masz za dużo kasy to można kupować, a jeżeli wolisz złoty środek to standardowo kreatyna, witamiy jakieś, omega3, polecam też zma(cynk i magnez), no i białko serwatkowe jako uzupełnienie w diecie.
To taka podstawa i nie zrobi Ci dziury w budżecie .Ja stosuje jeszcze przedtreningówke bo czasami
@Haram: tak, tak to ogarniam. Już kiedyś ćwiczyłem teraz powrót. Pomaga 3 w kasach słabo wychodzi, bo trzeba łykać po 5/6 tabletek dla dobrej dawki EPA i Dha, a po tabsach zawsze mnie brzuch boli przez te zasrane otoczki. Co do leucyny pytalem, bo czasem za posiłek robią mi rzeczy ze słabymi białkami i tak na dobicie myślałem sobie.
@wi3hu: Leucyna nie działa jako przewodnik dla muscle protein syntesis, jeśli nie ma innych aminokwasów z obiegu - jeśli byłoby inaczej, sama ona by wystarczyła bez jakiejkolwiek podaży białka.
@Haram: tak właśnie sam myślałem, ale mówię zapytam mądrzejszych może ktoś ma fajny patent, bo dieta dopięta tylko tych omega brakuje. Będą korekty i wpakujemy ryby. Z góry dzięki za odpowiedź.
@wi3hu: wtedy można dosypać, ale dla mnie jest taki deficyt jest prawie niewyobrażalny. Bierz pod uwagę, ze nawet jeśli na śniadanie nie zjesz białka i na drugie śniadanie, a zjesz na obiad załomy 120 B to istnieje nawet szansa, ze pokarm będzie trawiony nawet przez całą noc i do południa kolejnego dnia, gdzie właściwie gdzieś ten próg leucynowy będzie ciągle przekazany. W badaniach nad progiem leucynowym zawsze podawano WPC do picia
@Kasahara: oki to muszę zagłębić się w temat. Dieta elastyczna, ale 95%czysta i z 200g mięsa(indyk, kurczak), 15g białka w prochu(do smaku owsianki) jest w niej codziennie. Czasem ryba, nabiał itd. Więc w sumie nie powinno mi jej brakować. Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc raz jeszcze.
1. Omega 3 z czego pozyskujecie? Chodzi o suple. Tabletki, czy może tran? Jak tak to jaki polecacie abym nie zbankrutował?


@wi3hu: Wieprzowina, jajka, masło,nabiał, ryby...