Wpis z mikrobloga

Mireczki, nigdy, przenigdy nie gódźcie się na firmę kurierską X-press Couriers...

To dwie opinie z internetu (a jest ich wiele więcej...)

"Zero ! Masakra nie polecam ! Same day , kurier ma w nosie wyszystko , nawet sugestie odnośnie adresu , przez to nie znalazł moje domu . Pakczka wróciła do nadawcy ! Omijać firmę !!"

"Najgorsza firma kurierska z jakiekolwiek usług korzystałam... Czas dostarczenia zamówienia zgodnie z informacją na stronie internetowej sklepu - 24h, ze strony sklepu internetowego wszystko ok, zamówienie wyszło kiedy trzeba. W tej chwili mija TYDZIEŃ oczekiwania na moją przesyłkę.... Zadzwoniono do mnie i poinformowano o dacie i godzinach dostawy, paczka nie przyszła, zero powiadomienia o opóźnieniu, brak maila, sms, czegokolwiek z nr przesyłki, drugi dzień brak przesyłki, brak kontaktu, zadzwoniłam do nich, obiecali dostawę na trzeci dzień, nie dostarczono.... ZERO telefonu informującego o obsuwie. Na czwarty dzień, kurier był kiedy mnie nie było w domu, niestety ale pracuję i nie jestem w stanie cały dzień być w domu, gdyż kurier raczy przyjść z przesyłką... Następny telefon, Pan wyjątkowo bezczelny, bo przecież kurier był, ale Pani w domu nie było... Próbuję umówić kolejny termin, godziny 18-22 codziennie, jakaś kpina, o godz 22 ludzie pracujący od godz 6 już dawno śpią, ok, ustaliliśmy inne godziny, oczywiście kurier dalej nie przyszedł... Nadal oczekuję na przesyłkę, zastanawiam się, czy to firma kurierska, czy jacyś oszuści... STANOWCZO ODRADZAM"

Nigdy nie dajcie się wrobić w przesyłkę to firmą. A jak już wiecie że to ta firma to zadzwońcie do nich i powiedźcie żeby zwrócili nadawcy, i zadzwońcie do nadawcy żeby wysłał inną firmą, serio tak będzie szybciej, nie bawcie się z nimi, przesyłka ginie, na infolinii nic nie wiedzą, dział interwencyjny miał trzy wezwania żeby do mnie zadzwonić, do dzisiaj nie zadzwonili, a zamówienie z 10 lutego! Nawet dostałem numer do Pani koordynator kontaktu z klientem, nie dodzwoniłem się! To są jakieś żarty a nie firma. Trzymać się z dala, nawet z GLS nie miałem takiego problemu jak z nimi, przynajmniej paczkę jakoś dostałem a tutaj to masakra...

#gorzkiezale #niepolecam #szkodaszczempicryja #kurier