Wpis z mikrobloga

Współlokatorka twierdzi, ze trzecia nic z rzędu nie może przeze mnie spać o_O. Wczoraj wróciłem do mieszkania i w sumie poszedłem po prostu spać XD a tu rano wstaje wiadomość z godziny 4 w nocy. „n0rex sorki ale trzeba coś wymyślić, ja trzeci dzień nie śpię w nocy. Psychicznie i fizycznie już nie daje rady. Nie wiem co ci się stało bo wcześniej nie było tak źle. Ogólnie ja w ciągu tych 3 nocy spałam mniej niż 10 godzin łącznie i dzisiaj nie idę na zajęcia bo nie daje rady funkcjonować. Trzeba to obgadać i coś wymyślić bo jest coś nie tak”. Wtf? XD co ja niby mam robić jak śpię #kiciochpyta
  • 307
  • Odpowiedz
@n0rex: Być może poczciwa dziewczyna przeżywa do Ciebie miłość życia - i musi Ci osobiście o tym powiedzieć. Nie może spać, wiedząc, że jesteś za ścianą. Przez te wszystkie godziny kurczowo ściska się za serce które na samo brzmienie "n0rex" pompuje w żyłach hormonalną burzę. Pomijając fakt, że to jest wykop i takie rzeczy tutaj się nigdy nie dzieją. My umiemy tylko przegrywać. Wołaj, bo napięcie prawie jak w pozycjach kinga
  • Odpowiedz
A propos tematu: poleca ktoś tani zabieg korekcji przegrody nosowej? Bo w wwa ceny od 5k, a nie chce mi się czekać 3 lata w kolejce na taką pierdołę XD No i najgorsze, że powody chrapania mogą być aż 3, choć u mnie nos trzeba zrobić tak czy siak.
  • Odpowiedz
@ViperJay: Haha ;D Niestety nie zanotowałem w Kamasutrze pozycji "Króla" ;P Więc trzeba się zadowolić zwykłym Stephenem Kingiem i jego porażającymi opowieściami ;D
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Przyjdź na domowy mecz śląska w barwach Wisły Kraków. Ponoć jest tam grono specjalistów ds. Ortopedii, Stomatologii, Laryngologii... Zrobią jak nowe ;d. Sprawa druga - idź prywatnie do chirurga-laryngologa na wizytę. Powiedz, żeby wpisał Cię na NFZ listę ale żeby przeprowadził zabieg on. Termin dostaniesz po 1 miesiącu bo oni zazwyczaj mają dobre kontakty z babeczkami które wpisują na listę jak tylko zwolni się miejsce.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Taki mój prywatny life-hack jak uzyskać specjalistyczną operację w ciągu 1 miesiąca za 100 zł. Czasami np inne warianty też wchodzą w grę - przykładowo możesz dogadać się - przykład. za 3k (gdzie całkowity koszt operacji = 15) dostałem sztuczne ścięgno ACL zamiast pobrania własnego. Można też przy odrobinie negocjacji dostać zdrowe ACL z trupka (nie mam #!$%@? pojęcia jak oni to negocjują, że wszystko jest robione pod stołem, ale
  • Odpowiedz
@FPNgda zdecydowanie odstaw ten żel. To, że ci się odtydttyka ten nos, to wcale tak nie jest. Tobie się tylko tak wydaje, ponieważ xylometazolina rozszerza naczynia krwionośne. Nie bez powodu na ulotce napisane jest, że nie można używać tego dłużej niż kilka dni. Długotrwałe używanie xulometazolinu jest mocno uzależniające i powoduje wiele skutków ubocznych. Jak za kilka lat chcesz mieć śluzówkę, to odstaw xylo. A jak nie wierzysz wystarczy wpisać w google:
  • Odpowiedz