Wpis z mikrobloga

Lista bliskich znajomych na #instagram czyli jak zepsuć prostotę aplikacji. To odrożniało instagrama od facebooka, obserwujesz kogo chcesz i możesz kontrolować przez kogo jesteś obserwowany. W przeciwieństwie do facebooka, gdzie nie można było ustawić jednostronnej relacji i ze względu na to, że był do wszystkiego, czyli siła rzeczy dalszych znajomych też się trzymało. Pewnie instagramowe gwiazdki chciały zmian, żeby móc masturbowac się do ilości śledzących i żeby zarazem nikt ich życia nie stalkowal xD trochę #logikarozowychpaskow
  • 5
  • Odpowiedz
@kidzior: masz listę osób do której możesz wysyłać zdjęcia/pokazywać 24 godzinne zdjęcia/filmy, tak żeby reszta nie widziała.
@FPNgda: może i na szczęście :D snapchat też zaczął kiedyś komplikować aplikację i skończyło się tym, że prosty instagram go wygryzł. Póki co następcy nie ma ale kto wie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jojne jak dla mnie spoko opcja, jeśli kogoś obserwują obce osoby i nie chce się wszystkiego dla wszystkich upubliczniać. Ja korzystam z tego, bo mam ponad 2k obserwatorów na insta i zbyt dużo prywaty wolę nie wrzucać dla wszystkich
  • Odpowiedz