Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, mam problem z CS'em. Dzisiaj rano jeszcze wszystko było okej, ale koło 18 podczas grania FACEIT, ścieło mi grę. Tak konkretnie, że ani minimalizacja, ani menadżer urządzeń nie dawał rady bo nawet nie szło wrócić do pulpitu. Teraz na normalnym MM to samo, 3 razy w ciągu meczu. "Pomaga" tylko twardy reset całego lapka.

Ktoś coś? Jakieś pomysły w czym może tkwić problem? Karta graficzna do dupy?

MSI Leopard z GTX1060, kupiony jakieś 2 miesiące temu.

#csgo
  • 15
@artorrotorro: aktualizacje sterowników grafiki może? Ostatnio miałem też taki przypadek. Rownież po aktualizacji windowsa wywalało mi csa, pubg i wows co minutę, nawet menadżera nie szło otworzyć.
@Kundzio1500: @artorrotorro:
Też nie znaleźliśmy przyczyny problemu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobrało nam ten sam plik 10kb i niestety dalej ścina. Ja dostałam bana bo nie mogłam nawet wrócić do meczu XD.
Mi też nie pomaga menadżer bo się nie da wrócić do pulpitu. Nie sądzę że mamy za słabe karty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@watcher22
Podglad sprawdziłem, wszystkie wydaje się okej. Ale sprawdzę jeszcze dzisiaj jakby mi znowu ścieło.

@Eskimoska
No ja zrobiłem aktualizację całego GTXa, aktualizację Win10, reinstal gry i zobaczymy. Jakby udało Wam się coś ustalić dajcie proszę znać bo szlag mnie już trafia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@artorrotorro: tez to miałem na desktopie z 1060 i @maci3nty chyba też raz XD Ta gra jest zbugowana w #!$%@?, pewnie coś #!$%@?. Ewentualnie pytanie na jakim systemie grasz, może coś w tym jest. Mi się freezuje na wn10.
Microsoft .NET Framework

"Wystąpił nieobsługiwany wyjątek w aplikacji. Jeśli klikniesz przycisk Kontynuuj aplikacja zignoruje błąd i podejmie próbę kontynuacji. Jeśli klikniesz przycisk Zamknij, aplikacja zostanie natychmiast zamknięta.

Nie można zainicjować systemu konfiguracji."

Takie coś mi dzisiaj wyskoczyło, nawet nie ruszając gry czy Steama.