Wpis z mikrobloga

Jeżeli kupuje bilet przez aplikacje SkyCash to muszę to uczynić przed wejściem do autobusu czy też mogę będąc w środku i jadąc? Co w przypadku gdy od razu będzie kontrola biletów?
#krakow #krakowmpk
  • 22
  • Odpowiedz
@FHA96: PRZED w momencie wejścia do pojazdu masz mieć 'skasowany bilet'

Co w przypadku gdy od razu będzie kontrola biletów?


może się to skończyć opłatą dodatkową
  • Odpowiedz
@FHA96: kupno to jakies ~5-10 sekund max, jestes w stanie spokojnie kupic zanim zacznie sie kontrola. jakas czesc ludnosci jezdzi tez z odpalona apka i kupuje bilet dopiero w momencie kontroli, kolega mowil :p
  • Odpowiedz
kupno to jakies ~5-10 sekund max, jestes w stanie spokojnie kupic zanim zacznie sie kontrola


@kam15: zwłaszcza jeśli apka przymuli, np. tak jak dziś gdy skycash działa jak gówno i nie da się zakończyć parkowania lub nawet go zacząć, a poruszanie się po niej to dramat bo mają awarie ( )
  • Odpowiedz
tez z odpalona apka i kupuje bilet dopiero w momencie kontroli, kolega mowil


@kam15: dzięki, tak też będę robił. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@FHA96 możesz kupić w autobusie, jedynie czas zakupu na takim bilecie musi być przed rozpoczęciem kontroli, dlatego kanarzy kasują bilet przed zablokowaniem kasowników, żeby wybić na nim godzinę kontroli ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
dzięki, tak też będę robił. Pozdrawiam :)


@FHA96: czyli będziesz ryzykować utratę dość sporej kasy, żeby oszczędzić kilka złotych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FHA96: no tutaj trollowalem przeciez, chodzi mi o to ze jak zlapia Cie i dostaniesz juz mandat to mozesz jechac do konca linii i dopiero tam wysiasc :p
  • Odpowiedz
dzięki, tak też będę robił. Pozdrawiam :)

@FHA96: czyli będziesz ryzykować utratę dość sporej kasy, żeby oszczędzić kilka złotych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Andczej: do uczciwego kasowania biletów trzeba po prostu dorosnąć. Kiedyś, w podstawówce, też jeździłem na gapę...
  • Odpowiedz