Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. Odebrałem szczoteczkę xiaomi oclean, ale nie działa kompletnie. Nie reaguje nic, ani na ładowanie ani nie łączy przez BT, napisałem do GB nagrałem filmik. Zaproponowali mi odesłanie do chin i zwracają 30$, lub 15USD i zatrzymuje sobie szczoteczkę. Oczywiście nie opłaca mi się ani jedno, ani drugie. Gdy napiszę do Paypala, przedstawie sytuację co chcą mi zapropnować to coś da? Oczywiście chce 100% refund, było opłacone przez PP.
#oclean #refund #paypal #gearbest
  • 12
@Setral: a nie dało by się tak napisać, żeby po prostu zwócili pieniądze, a szczoteczke bym sobie zostawił (niektóre podzespoły przydały by mi się :D)
@karacz: ale płaciłem kartą revolut podpięta pod PP, i jakie dowody mam przedstawić ewentualnie? taki sam filmik jak wysłalem do GB ?
@LaX miałem taką samą sytuację. Tyle, że z tańszą soocas. Wziąłem zwrot 30 na GB wallet I zatrzymałem niedziałającą. Napisz, że chcesz 100% refund I nalegaj o adres zwrotny.
@LaX Instrukcja by Andczej czyli jak to zrobic, gdy czing czing chce zrobić w #!$%@?
1. Aktywujesz program zwrotu kosztó.
2. Odsyłasz towar najlepiej poleconym
3. Robisz zdjęcia: - paczki przed wysłaniem zaadresowanej - potwierdzenia nadania z trackingiem (ta kartka z adresem twoim i chińczyka) - paczki z trackingiem (jeśli dasz rade na poczcie)
4. Wypełniasz na stronie formularz (3 minuty roboty) i dodajesz fotki
5. Czekasz na odpowiedź Jeśli zaakceptują to: