Wpis z mikrobloga

Z tymi studentami prawa i prawnikami to jest autentyczny fakt. Oni #!$%@? nie mogą się tym nie pochwalić.
#!$%@?, gościu, który się przeprowadził niedaleko mnie #!$%@?ł coś takiego:
Stałem sobie na przystanku, bo czułem, że nie wszystkie promile ze mnie wyleciały i samochód zostawiłem pod domem.
Podjechał koleś sypiącą się alfą romeo 136, odsuwa szybe i mówi :
-Podrzucić Cie ?
#!$%@?, darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, w razie czego mam 3 cm scyzoryk z Ali, obronie sie.
-Jasne.
Wsiadłem, koleś koło 50, odpala jedną fajke od drugiej. Po dosłownie pięciu minutach mówi :
-Wiesz co to jest na tylnim siedzeniu ?
Mówie oho, #!$%@? *otwieram scyzoryk*, szybko obróciłem się, a tak #!$%@? leży Toga XD
-Wiesz co to jest ?
Myśle sobie: Nie wierze XD JAKIE SĄ #!$%@? SZANSE. Mówie smiejąc się lekko:
-Pranie ?
Zmierzył mnie wzrokiem, myślałem, że się zakrztusił i #!$%@? zaraz do rowu XD Oczywiście oznajmił :
-To toga, jestem prawnikiem.
Ja #!$%@? XD Miło mi sąsiada poznać, zaraz jak Ci na imie? XD A tak nie powiedziałeś bo chwaliłeś się, że jesteś prawnikiem XD Pogadałem z nim chwile i wysiadłem.
Oczywiście stwierdził, że samochód jest syna ale dopiero go kupił i chce nim pojeździć. Sama sytuacja była przedziwna.
#gownowpis #truestory
Nerlo - Z tymi studentami prawa i prawnikami to jest autentyczny fakt. Oni #!$%@? nie...

źródło: comment_PbvWgQEzJ3P293aVUdMWhA9NXTJNTlvz.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@2305: Mało używam, wisi przy kluczach, otwieracz to pomyłka ale sam w sobie całkiem ostry. Otworów do dokręcania nie testowałem.
  • Odpowiedz