Wpis z mikrobloga

@petunya: no cóż, na filmach wygląda tragicznie, a na żywo jeszcze lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio - miasto fajne, tylko patola się rozrasta a duża część ogarniętych ludzi uciekła.
@acidd: Jedyny filmik z żulem, którego nie kojarzyłam :P
Jest smutno, brudno, depresyjnie i nędznie. Jedyny pozytyw, jaki tam miałam, czyli zajebisty widok z okna na Śnieżkę został mi zabrany przez soppowe bydlę :(
@petunya: ja też pamiętam jak w tbsie mieszkałem na broniewskiego to oni też podwyższyli budynek (tam gdzie była biedra) i też mi zasłonili widok na śnieżkę :(
Ale za to z np. z Baczyńskiego jest zajebisty widok na kotlinę i góry :)
@acidd: @petunya: Słowackiego nadal się trzyma i raczej długo widoku na Śnieżkę nic nie zabierze.
I niestety faktycznie jest brudno, smutno. Rynek świeci pustkami, kolejne sklepy są zamykane. Nawet miejsca w których kiedyś zjeżdżało się na nartach/sankach na Parkowej zarosły krzakami. Kiepska praca, brak perspektyw i możliwości rozwoju.
@liebau03: Miejsce było od dawna, tyle że kawałek dalej. Ten budynek chyba specjalnie z myślą o Ukraińcach postawili. W nocy ciemno, bo latarnie mało kiedy się zapalają, a chodzić strach.( ͡° ʖ̯ ͡°)