Wpis z mikrobloga

Był trudny egzamin i pan profesor obniżył próg na 5 do 85% ale jakiemuś studentowi się to nie spodobało i napisał do dziekana o anulację tamtych nieprzepisowych piątek i tak też się stało
Gdzie je żyje
  • 47
  • Odpowiedz
@VAPORWAVE ja miałem kiedyś egzamin na którym żeby mieć 5 trzeba było mieć punktację 2 odchylenia standardowe powyżej średniej ze wszystkich wyników (inne oceny też zdefiniowane wg średniej i SD). Fajny patent na ściąganie, im bardziej innym pomagasz tym bardziej sobie szkodzisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@madmat: @turbojez: no tak ale progi zostały obniżone wszystkim, czyli również pan konfident na tym by skorzystał.
poza tym to była wersja skrócona na wykop, prawdziwa wersja jest taka że: jedno zadanie było niejasne sformułowane, 2 osoby je zrobiły dobrze, w wyniku licznych pytań wszyscy dostali punkty za to zadanie, poza tym ze wzgledu na trudność egz obniżono progi na 85% (i załapało się na piątki dosłownie kilka
  • Odpowiedz
@VAPORWAVE I teraz profesor na powtórce da te same pytania i cyk piąteczka. Wszyscy skorzystają :D Chyba że skończyło się na tym, że ma po prostu zaktualizować wyniki do pierwotnych progów punktowych.
  • Odpowiedz
@VAPORWAVE: miałem trudny egzamin i dziwnie słabo mi poszło, więc napisałem do profesora czy może jeszcze raz przejrzeć moją pracę a ten mi mówi że jak chce to może mi nawet 100% wpisać xD

  • Odpowiedz