Wpis z mikrobloga

Ech, chciałem krzyczeć, że dzięki #canalplus jest to jedyna szansa, aby obejrzeć ten obraz, ale niestety, a może stety znalazłem go też w wypożyczalni i waży on ponad 7 GB, więc nieliczni to pobiorą...
Tak są napisy, więc jeśli ktoś nie ma tego programu, znaczy kanału, to może ściągać, ale pewnie oglądanie na TV musi być o wiele lepsze.

Dobra, nie chcę was napalać na ten obraz, bo jest on z gatunku, który już tak naprawdę wymarł i tylko nieliczni będą wiedzieć o co chodzi - SLAPSTIKOWA KOMEDIA.
Wiecie o co chodzi czy musicie wejść na wiki?
Chodzi o coś w stylu "Flip i Flap" oraz Charlie Chaplin, więc z czasów, gdy kino dopiero się rodziło, a wtedy zamiast śmieszyć dialogami, śmieszyły filmy gagami, typu ktoś się przewrócił, ktoś się uderzył w głowę itp.
W takim stylu jest zrobiony też ten film, ale do tego dorzucono też fabułę, która, gdyby nie gagi, byłaby genialna.
Teraz też jest, ale nie każdemu się takie coś podoba.

Jeśli chcecie więcej się dowiedzieć, to zapraszam na moją recenzję w komentarzu, bo oglądałem to w kinie i czułem się jak mały szczyl, gdy widziałem te gagi, więc to nieliczna szansa, aby poczytać jak pisze dziecko.

#filmowyjanusz #ciekawostki
Pobierz hacerking - Ech, chciałem krzyczeć, że dzięki #canalplus jest to jedyna szansa, aby o...
źródło: comment_Mn2VBnbRDipKG9kYbxSboSbtgmCP0mFM.jpg
  • 3