Wpis z mikrobloga

Jeśli szukacie zimowej alternatywy na eleganckie buty, a nie chcecie zmarznąć (chodzenie po śniegu w mrozie w zwykłych oksfordach wygląda dość zabawnie) to polecam wysokie eleganckie buty. Od siebie polecam Crownhille,natomiast ciekawe w ofercie są też Berwicki czy Loake. Będą pasować do formalnych stylizacji, ale i do smart casualu, czyli jak u mnie, do jeansów i marynarki. Uniakjcie tych z suwakami! #modameska #ubierajsiezwykopem #poradytada
real_dandy - Jeśli szukacie zimowej alternatywy na eleganckie buty, a nie chcecie zma...

źródło: comment_cOEWDgnYCdeUCkqilsZ0pSDtDgdJZOXh.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@real_dandy: ostatnio też miałem sobie kupić coś droższego i tak trafiłem na Wojasa i Venezie, stosunek jakość do ceny szczególnie w przypadku Venezii jest świetny :) i tym oto sposobem została kasa na inne rzeczy xd
  • Odpowiedz
@real_dandy a zamierasz dodać jakieś ciekawe elementy do sesji zdjęciowych jak żonglowanie maczugami albo jazda na monocyklu? Wtedy dopiero byłaby dobra gównoburza. Może jakiś kanał na yt? Byłbyś godnym następcą Gracjana roztockiego w wersji dandy ułomo.
  • Odpowiedz