Wpis z mikrobloga

#usuwajo
@justkilling: właśnie pisałem ci odpowiedź na ten wpis, który usunąłeś: https://www.wykop.pl/wpis/29968395/trigeruja-mnie-tak-te-memy-ze-az-chce-wrzucic-swoj/

trigerują mnie tak te memy że aż chce wrzucić swój tłusty bęben i ryj 4/10 żeby tylko wam k* udowodnić że jesteście sp* w środku a nie na zewnątrz ale łatwiej jest obwiniać siebie xD Jeszcze k najchętniej z czasów zanim zarobiłem sobie na aparat bo nie znałem gościa z tak krzywymi zębami jak moje i to tak zupełnie szczerze

i nie, nie mam dzianych rodziców, o dzianych się nawet nie otarli

k najlepszy ten mem o tym znęcaniu się, jesteście #!$%@?, k zawsze się cisnęło po kolegach nawzajem albo po pi co się sadziły do innych, często słabszych, a jak się żartowało ze spierdoksów to przynajmniej w wąskim gronie a nie żeby ich tyrać przy wszystkich, ale #!$%@? wiadomo, cały świat winny, wszyscy dookoła winny, nie możecie nic zrobić no k** wszyscy się na was uwzięli xD

#rozwojosobistyznormikami


#rozwojosobistyznormikami
źródło: comment_O95FpgNbfXRNDIZBKAlXpHxHqs5JZhNE.jpg
  • 7
@justkilling: ok, zwracam honor. Dzięki, bo i ja bym wyłapał ostrzeżenie. Ocenzurowałem teraz.


Tak wkurzające jest to jak się pisze posta i ktoś usuwa, że postanowiłem z tym walczyć. Jak zauważę usuniętego posta i mam go otwartego w zakładce, to wklejam go z powrotem. Jak można być tak niezdecydowanym, żeby coś napisać, a za kilkanaście sekund zmienić zdanie (widać ktoś nawet kilkanaście sekund nie zastanowił się przed napisaniem go). Dosyć często