Wpis z mikrobloga

Najtańsze najbardziej ścierwowate "#piwo" #kuflowe #piwo #alkohol #bron #browarhipster #meneludzki #walbrzych #zul "#stulejpijesiki" NOWY TAG, będę za was (tj. Oczywiście bogatych i ogarniętych , tych którzy osiągnęli w życiu wiele więcej niż przeciętny Kowalski, pasturczak, czy jakaś tam Czerwińska) testował najtańsze szczyny. W dzisiejszym odcinku: Kuflowe!!! kosztuje całe 2zł (równo), ma 7,2%, pije to mój stary, który jest menelem, a mimo to mieszka ciągle ze mną i Mamusią, (nie istotne, mimo że są 10 lat (za rok) po rozwodzie, ciągle pije, truje organizm i uprzykrza życie, mimo że akurat on!!! nie powienien, przez wadę serca!!!, dość poważną, któremu, ówczesny pan prezydent mojego miasta #kwtw #kmwtw, niegdyś ordynator oddziału kardiologicznego jako pierwszemu w powiecie, gminie, a być może nawet w Polsce zakładał rozrusznik serca ) to #!$%@? jeden musi mieszkać z nami. (#oswiadczenie !!! bo ma rozrusznik!! i nie można go wyeksmitować sądowo nawet (,)(,)(,) cha mu w de :p ) Mame jak na nieprawilną Grażynkę przystało, nie pije takich bełtów, często szczępi buzię, że "synek, ogarnij te puszki w pokoju, bo masz już problem, wiem że koledzy do ciebie nie przychodzą , bo ich nie masz i sam pijesz takie ilości, więc zanim upadniesz do poziomu ojca, postaraj się ogarnąć ten syf ;) okej okej, za dużo treści od siebie... to piwo jest nazwane PIWEM, tylko ze względów wizerunkowych. To nie powinno nigdy stać obok #piwo ,kupiłem je specjalnie (wcale nie z nudów :p) tylko po to by wam zrecenzować i powiem szczerze, że nawet trzecie pod rząd (musiałem sprawdzić czy rzetelnie przeprowadzam test) nie nadaje sie do picia. Jeśli kiedykolwiek, ALE TO #!$%@? KIEDYKOLWIEK, spotkasz to coś w jakimkolwiek sklepie, niech cię pan nasz Jezus Chrystus kochany broni, abyś nie spojrzał, a co dopiero kupił i wypił to coś. To smakuje jak metal, ale nie taki zwykły jak zawsze się czuje z puszki,( #kopyra mówił że to głównie ze względu na bezpośredni kontakt kubków smakowych z aluminiowymi ścianami puchy czuje się ten okrutny metalowy posmak) lecz to poprostu jest zwykłe #gowno w postaci płynu rzadszego niż #sraczka. Dziękuję dobranoc. Papatki :* :* :*
Nieruchambostulej99 - Najtańsze najbardziej ścierwowate "#piwo" #kuflowe #piwo #alkoh...

źródło: comment_4ss3AdPXUPQJIDfqLPAfS9r06y8t3o27.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Nieruchambostulej99: #!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.

Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie mówię to o obiektywnie #!$%@? harnasiach, żubrach czy innych tyskich, ale normalnych piwkach typu perła czy Łomża, co to przyjemnie obalić latem bez kontemplacji bukietu smakowego. Zaraz się zaczyna:

- hurrr durrr co ty pijesz, koncernowe siki, #!$%@? tekturo, za tyle samo mogłeś mieć ekokraftowy CIEMNY PRZENICZNY LAGER PILS PALONY JASNY PEŁNY z BROWARU KOCZKODAN, mmm, pacz jakie to dobre, wyliżem jeszcze butelke po
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada mordencjo Ty moja k
Kochana, jedyne quality piwko jakie w życiu wypiłem, bylo porterem bałtyckim od Komesa, nie wpadam w bit z treścią, którą chcę wywyższać piwo kraftowe nad zwykłymi szczochami. Pije ostatnimi czasy od groma "piasta wrocławskiego", które dla normalnych ludzi będą szczynami (pozdro dolnośląskie, #!$%@?ć WKS, których sponsorowali) (nawet mnie dziw bierze że to regularnie już niemal kupuje :p) a mi, mimo wszystko smakuje nienajgorzej, Kuflowe, kupiłem tylko
  • Odpowiedz
@L3stko bo bylem pewny ze chodzi o "bron" jako "bronek", "browar", jeśli przypadkiem kogoś wywołałem do tablicy na spokojnie może siąść w ławce, dzisiaj nie będzie pytany, zwykły błąd, ale teraz juz tego nie zmienie, przepraszam (,)
  • Odpowiedz