Wpis z mikrobloga

#!$%@? tymi skokami to sie zupełnie nikt po za Polakami nie interesuje XD Puste trybuny, dosłownie nikogo tam nie było i nie mówcie, że to kwestia godziny, bo wystarczy odpalić jakiekolwiek zawody np. Hokej i siedzą tam tysiące widzów. Ostatnio w tv mówili, że połowę oglądalności skoków na świecie generują polacy. Nikogo na świecie ten sport nie interesuje, uprawia go może z 500 osob. Żadnym fenomenalnym osiągnięciem nie jest dostać się do kadry skoro masz konkurencje w postaci 100 osób, a my przeżywamy jakbyśmy walczących bogów ogladali.
Jaramy się tym sportem w Polsce głównie dlatego, że nie trzeba się na nim znać, nawet upośledzony umysłowo jest w stanie wszystko zrozumieć "hop siup, leci, spada, hurra!!" XD

#skoki #niepopularnaopinia #skokinarciarskie #pjongczang2018
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Finsky: #!$%@?ć ile osób to ogląda i ile jest na trybunach - medale olimpijskie są najważniejsze,holendrzy zaorali soczi 1 dyscypliną -panczenami ,a kto #!$%@? ogląda ich jak jeżdżą po swoich kanałach
  • Odpowiedz
@JohnMilton: nie wiem, czy ten wpis jest dla siania gównoburzy, ale co tam, odpiszę. Jeśli wątpisz w popularność skoków, to pojedź sobie w sezonie do Austrii, Niemiec czy Norwegii i sam się przekonaj, że zainteresowanie jest duże. To chyba normalne, że w krajach, gdzie są dobrzy reprezentanci, są i kibice. A choćby to i był niszowy sport, to co w tym złego? Przecież Polacy mają rywali na najwyższym poziomie, jest
  • Odpowiedz
@JohnMilton racja,ja nigdy się tym nie interesowałem,nigdy tego nie oglądam,po prostu mi to wisi,dziwi mnie że połowa gorących to jakieś wysrywy ze skoków,to jest nudne jak flaki z olejem,już wolałbym mecz jakiś oglądać chociaż piłka też specjalnie się nie interesuje chociaż czasem coś tam obejrzę
  • Odpowiedz
@JohnMilton: Dzisiejszy konkurs pięknie pokazał jak bezsensowna jest ta dyscyplina. Jakiś random co całe życie był w tym słaby prawie zdobył medal olimpijski (teoretycznie najważniejsze trofeum raz na 4 lata!) bo mu zawiało przypadkiem. To jest przerażające że taki człowiek dostałby emerturę olimpijską i byśmy się na to wszyscy składali. Skoki nie mają żadnego sensu to zabawa przypadku + wiatr i zawiłe zasady. I zgadzam się TVP nas tym terroryzuje
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: to ty nie wiesz, że jak zagranica się jakoś super tym nie interesuje to jest od razu gówno sport?
A tak na serio gardzę takimi jak OP, hurr durr polaki robaki fascynacja a nikt się tym nie interesuje. Dobrze mu pojechałeś, jechać z takimi cymbałami
  • Odpowiedz
  • 1
@JohnMilton To ty chyba nie widziałeś zawodów strzeleckich z broni pneumatycznej XD
W technikum na całą szkołę (ok. 700 osób) było nas może 5 i ze 3 dziewczyny które strzelały xD
  • Odpowiedz