Wpis z mikrobloga

Myślisz sobie... "Kupię Android TV - to przecież na pewno najbardziej otwarty system"... Taaaa, a w domu co się okazuje? Brak HBO GO - nie ma w sklepie na TV, brak możliwości zainstalowania jakiejkolwiek normalnej przeglądarki internetowej, chrome? ZAPOMNIJ, Spotify? To nie ta sama wersja którą znamy, tutaj też trzeba było aplikację wykastrować do granic możliwości.

Dziękuję pan google za androidTV ( _)

Trzeba było brać TV z zamkniętym systemem producenta...

#android #gorzkiezale #tv #telewizory
  • 12
@szczurek_87 nie do konca ;). zainstaluj sobie np. Es file manager na telefonie i wykorzystaj opcje Install to Android TV lub jesli jestes bardziej obeznany wykorzystaj bezposrednio adb. mam te nieprzyjemnosc miec taki produkt od philipsa i dzieki tej funkcji mozna liczyc na normalne apki w tv
ainstaluj sobie np. Es file manager na telefonie i wykorzystaj opcje Install to Android TV lub jesli jestes bardziej obeznany wykorzystaj bezposrednio adb. mam te nieprzyjemnosc miec taki produkt od philipsa i dzieki tej funkcji mozna licz


@igreks: Chyba uratujesz mi dzień, a masz jakąś normalną apkę do HBO GO?
@szczurek_87 pomimo to, apki nie zawsze dzialaja. w przypadku hbo go. apka sie instalowala, ba bylem w stanie nawet kontynuowac ogladanie jakiegos filmu, ale po chwili zalaczal sie test dostepnosci internetu i aplikacja twierdzila wbrew faktom, ze nie ma dostepu. ale tp terrariumtv, cda, netflix i kodi dzialaja
@igreks a probowales instalowac pobrane z play apk? ja instalowalem aplikacje nie bedac zalogowanym na to samo konto co w telefonie i bez zadnych powiazan z nim. jedyne co zaobserwowalem to problemy z obrotem ekranu (podobno sa aplikacje ktore to poprawiaja ale nie testowalem) no i czasem przydaje sie zewnetrzna klawiatura, gdyz nie zawsze wywoluje sie systemowa.
@czynny_obserwator tak. te, ktore sa dostepne dzialaja. ale ograniczenia wynikaja glownie z tego,.ze tv.sie przedstawia jako urzadzenie.bez obslugi interf. dotykowego i bez obslugi widoku pionowego, stad np strone logowania w cda trzeba jakos przebolec ;)