Wpis z mikrobloga

@zloty_wkret: ja przez burdel w przegródce z drobnymi w portfelu już pare razy się pomyliłam i dałam euro zamiast 2 zl (,) zdarza się wątpię żeby ktoś był takim januszem
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: możliwe, że taką dostała przy wydawaniu reszty. Sam miałem kwas, jak w Portugalii płacąc usłyszałem, że zamiast monety 1Euro dałem 2 argentyńskie pesos. Dostałem je jako resztę wcześniej i nawet nie zauważyłem.
  • Odpowiedz
@cavveat normalna karta bankowa jest, 10zł kosztuje, w 3 dni max masz w domu, płacisz tak samo jak każdą inną, działa zbliżeniowo.

Doładowujesz konto przez aplikację (dodajesz do niej swoją normalną kartę, przelewy za darmo, ale minimum przelewu to 20 zł) a potem normalnie używasz tej karty w wielu krajach a przewalutowania takie jak na kursie który patrzesz w google, praktycznie zero spreadu. Walut jest ogrom, nawet kryptowaluty są.

Haczykiem jest
  • Odpowiedz
  • 0
@zloty_wkret Akurat to może być pomyłka. Sam ostatnio do automatu zamiast złotówki wrzuciłem jakieś korony czeskie i zauważyłem dopiero, jak zwróciło. Niektórzy nie noszą na co dzień obcych walut, a przez kilka dni po wyjeździe mają je w portfelu. Wtedy o taką pomyłkę łatwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz