Wpis z mikrobloga

#epln
#kryptowaluty Kasuję konto - kolejny n-ty raz bo mi się na tą chwilę znudziło pisać tutaj. Wrócę kiedyś tam ale na pewno nie wcześniej niż za pół roku. Dzięki za fajną zabawę ;)

Wszystko co piszę to eksperyment społeczny który zawsze jest bardzo dokładnie analizowany. Każdy Wasz wpis i każda odpowiedź.

Odnośnie ePLN - token został rozdany całkowicie za darmo.

W przyszłym tygodniu pozostałe na moim koncie ePLN czyli koło 2,7 mln ePLN spalę wysyłając na losowe adresy na etherscan.

Nie zamierzam rozwijać ePLN - otrzymałem informację z kancelraii prawnej że nie mogę uzyskiwać żadnych profitów z tytułu ePLN dlatego nie widzę sensu kontynuowania tego projektu. chcecie to sobie go rozwijajcie sami.

Token był rozdany zupełnie za DARMO więc nie widzę żadnego powodu i zobowiązania by to rozwijać.

Pozdrawiam i w okolicy sierpnia 2018r. pojawię się pod tym samym lub innym loginem. Na pewno nie wcześniej.
jest możliwe że nie pojawię się w ogóle.

Nie widzę na tą chwilę powodu by tu być.

Na zakończenie to co zalecam: akumulowanie PRL czyli Oyster i PFR oraz IOTA

PRL na tą chwile 80 centów, PFR 12 centów IOTA 1,80 dolara

Pozdrawiam i życze sukcesów !
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Możecie mi dziękować że usunąłem spam, chociaż pewnie zaraz kolejne multikonto zrobi. Amelcio dawaj 1 ciekawy post dziennie a nie 10 na godzinę i będziemy cię brac w ćwierć poważnie
  • Odpowiedz
@oldrac: A tam cicho być. Zawsze to jest bardziej kolorowo, zresztą Amelcio wyrobił sobie tutaj markę i nawet jak miał banana, to wielu go wspominało.

Może jednak powróci.
  • Odpowiedz
"Wszystko co piszę to eksperyment społeczny który zawsze jest bardzo dokładnie analizowany. Każdy Wasz wpis i każda odpowiedź." To juz samo w sobie powinno dac wam do myslenia. Ten typ manipuluje wami i otwarcie sie do tego przyznaje. Tego jeszcze nie grali :D
  • Odpowiedz
@JohnRamboo trep na emeryturze wojskowej a po godzinach naganiacz na najgorsze scamy ma kimś manipulować? Najwyżej gimnazjalistami z 5 zł na śniadanie
Ten cykl mikroblogera był wyjątkowo krótki bo tylko dwa dni, niestety oni zawsze wracają :\
  • Odpowiedz
Malo tych swoich coinow na rozdawal?xDD oj zdziwilbys sie ile osob daje nabierac na tego typu numery a koleszka jest tu troche dluzej niz 2 dni, przesledz jego wczesniejsze wpisy kak Ci sie chce. Z mojej strony poprawka zawsze byla brana na to co ten pan pisze :) ;)
  • Odpowiedz
Wszystko co piszę to eksperyment społeczny który zawsze jest bardzo dokładnie analizowany. Każdy Wasz wpis i każda odpowiedź.


@Amelcio: tak się spodziewałem albo piszesz pracę albo masz kupę kasy i robisz sobie eksperyment. W każdym bądź razie e-pln HODL :D
  • Odpowiedz