Wpis z mikrobloga

Jeszcze w Listopadzie na miesięcznym lajwie byłem w stanie przełknąć GURALA takim jakim był i nawet mu kibicowałem.
Widać było, że się starał - wariował, błaznował ku uciesze widowni udawał idiotę a do tego robił spontaniczne akcje.
Jego telefony też na początku bawiły do póki nie robił po raz setny takiego samego telefonu z wyzwiskami i powielanymi tymi samymi tekstami.
I nawet kiedyś zaimponował mi słowami, że jest inny i nie wymusza subów i łapek w górę... są to są - jeśli się ludziom podoba sami dadzą.

W tej chwili stał się dokładnie takim samym lub nawet jeszcze gorszym obłudnikiem i hipokrytą jak DanielMagical.
- Śpi całymi dniami a po pobudce najczęściej przez godzinę+ nic nie gada lub wycisza mikrofon.
- Wyzywa i obraża wszystkich wokół a gdy to jego obrażają lub nawet konstruktywnie krytykują - banuje na YT, dislajkuje kanał lub przełącza na Omegle.
- Niszczy lajwy innym YouTuberom przez stulejarskie rajdy... W dodatku jeżeli rajdowana osoba nie ucieszy się z rajda i nie pozdrowi go a wytknie mu coś, lub po prostu nie będzie z niego zadowolona - nasyła swoja hołotę aby dislajkowali jej live...
- Wiele częściej wychodzi z domu i na ten czas wyłącza kamerę i mikrofon (czyli jakby strima nie było)
- Bardzo często ma #!$%@? na donejty - nawet jak widzi to mówi "dziena za donejt" i nie czyta.
- Codziennie sprawdza statystyki YouTube, kilka razy na godzinę nakręca widzów żeby subowali kanał - czyli robi to co inni i co wcześniej wręcz piętnował.
- Koleguje się z BOXDELEM czyli największym plotkarzem w internecie, który jest za nim tylko i wyłącznie przez statystyki YT.

Zmieniłeś się o 180 stopni i każdy tutaj Ci to powie a na YouTube w większości oglądają Cię dzieci z Podstawówki, które nie mają jeszcze własnego zdania i lecą za kolegami, albo takim BOXDELEM czy innym DJ Pallaside'm...
Myślę, że konstruktywnie Cię wyjaśniłem bez hejtu i zbędnych wulgaryzmów.

Essa.

#gural #patostreamy #polskiyoutube #boxdel
  • 4
@Balwanek_i_platki_sniegu: Nikt się nie zmienił. Równie dobrze mógłbyś mieć pretensje, że babeczka, która po wciśnięciu Ci na chacie zestawu "magicznych" garnków, będąca niesamowicie miła, zapewniająca, że te garnki są za darmo, bo je wygrałeś i wgl jaki to jesteś wspaniały, jaki masz ładny dom itd Nagle na ulicy śmiała Ci się w twarz ze znajomymi, ze dałeś się wydymać i totalnie Cię opluła. Jego fałsz i obłudę było czuć od zawsze
@dariusz-kowalski:
Ale wczoraj po akcji całej, na noc, był wyluzowany spoko, jak za dawnego Gurala, tego po Świętach, z postanowieniami itp. Śmieszny, rozmowny, nie olewający widzów. Wiem, że to chyba na chwilę ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale też lubię patrzeć co robi, a jak jest tak, że "da się wejść z nim w interakcję na chacie", to już super.