Wpis z mikrobloga

@Pliseq: komentarz trafny

Skoro smakuje Ci pizza z bigosem, czy o zgrozo z paprykarzem, to bałbym się testować Twoich "propozycji" kulinarnych, które "rekomendujesz".
  • Odpowiedz
@Pliseq wielki podróżnik, smakosz jak kiedyś zobaczył połączenie banana, bekonu i masła orzechowego to skakał jak małpa w zoo że jak można to jeść XD
  • Odpowiedz
@Pliseq: znowu typical wykop xD
jak ktoś ocenia czyjś strój albo zachowanie to lincz postującego, ze przecież można robić co sie komu podoba, jak komu wygodnie, a ludziom nic do tego
ale jak robi to znienawidzony jutuber.. hoho to juz inna sprawa
a niech nawet gówno sobie zje, co Wam do tego ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@mthc Patrząc po Twoich komentarzach, mam wrażenie, że Komoda nie jest w stanie zrobić nic, co zasługuje na Twoja krytykę. Udostępnia swój ryj publicznie, więc ja mam prawo go skrytykować, na przykład ze robi oblesne jedzenie...
  • Odpowiedz
@Pliseq: Nie tyle robi obleśne jedzenie, on #!$%@? takie ilości ścierwa, że współczuję jego organizmowi. Co drugi filmik KFC albo Maczek czy inne ostre #!$%@?, które nawet apetycznie nie wygląda. Jeden czynnik wspólny do wszystkiego co żre- OCIEKA #!$%@?ŃSKO TŁUSZCZEM.
  • Odpowiedz
  • 0
@polik95 Swego czasu rozwoziłem pizze w lokalu gdizw mieli jedną pozycję zamiast sosu pomidorowego byl Ala bigos i o dziwo dobrze to smakowało i była to jedna z najczęściej zamawianych pizz także tego .. co do paprykarza myślę że obrzydliwe
  • Odpowiedz