Wpis z mikrobloga

@zapoznalem: Kurde tak słucham jak kazdy sie wypowiada na ten temat to musiałem miec mega pecha bo tam gdzie ja robiłem kiedys na budowie to przez 10h ostra praca i zakaz alkoholu, po pracy w busie to jak najbardziej ;D
@Skipu: Z opowieści mojego ojca, wujka również mi wiadomo że trzeba #!$%@?ć 10 h i to ciężko... Ale cóż słuchajmy się wykopków macie racje panowie budowlanka to najlepsza praca na świecie 4 h pracy i reszta szychty #!$%@? w kocioł? a jak u górników to wygląda z waszego doświadczenia? @sal3m: @fajkonos: @zapoznalem:
@QuaVeve: Jeśli prawdą jest, że ma rodzinę i nie płaci alimentów, tylko wybrał siedzenie na melinie z podczłowiekiem pokroju Gohy to faktycznie, pierd*lony wzór do naśladowania. Remont z tego co pamiętam też zrobił wzorowo prawda?
@zapoznalem szef pochodzi ze wsi a miejsce budowy były raz w mieście raz na wsi :) @QuaVeve no wlasnie dziwi mnie to ze kazdy tak pisze o budowlance. I teraz nie wiem czy mam pecha ze trafiłem na takie wymagania czy po prostu nie gadam tak jakie sa stereotypy ;P