Wpis z mikrobloga

Jaki jest kościół w #krakow do którego na niedzielne msze chodzi mało ludzi? Do tej pory byłem w czterech o różnych godzinach i zawsze było pełno ludzi, nie było gdzie usiąść. Może być prowadzony przez zakonników albo siostry zakonne, dla mnie to obojętne.

#katolicyzm #kosciol
  • 11
@der655: W centrum zawsze jest pełno, zwłaszcza na wieczornych. Z kolei na obrzeżach - Nowa Huta, Bronowice czy Ruczaj nawet 5 minut przed rozpoczęciem mszy jesteś w stanie usiąść. Z kolei msze poranne z południową włącznie, obłożone są chyba wszędzie.
@der655: os. Dywizjonu 303, parafia św. Brata Alberta, jak bywałem kilka razy o godz. 16.00 to sporo miejsc, zresztą to jest duży kościół i raczej nietrudno o miejsce siedzące. Poza tym, tak jak kolega wyżej pisał, św. Szczepana niedaleko placu Inwalidów też ok.
@promateosz: Nie wiedziałem nawet, że na Bohaterów Września jest kościół. Bulwarowa jak dla mnie praktycznie zawsze jest full. Trzeba też przyznać, że kościoły z NH są większe niż np kościołek na rynku. Obrzeżami tego nazwać nie można, rozumiem jakbyś był na Stokach w kościele, to są obrzeża.