Wpis z mikrobloga

Mireczki, planuje zakupić komputer stacjonarny. Głównie będzie używany do delikatnych prac biurowych, graficznych, tworzenia stron i gier. (Fortnite, CS GO itp.)
Nie mam pojęcia o sprzęcie komputerowym ani o jego składaniu.
Jak myślicie, jaki budżet powinienem mieć na cały zestaw?
Gdzie zgłosić się, gdzie kupić i jak taki zestaw.
Doradzicie coś?

#komputery #pcmasterrace #pc
  • 9
@Revival: Jeśli o wiele wyżej z grami nie celujesz to ponizej 3k spokojnie się coś złoży, a jeśli fortnite to szczyt wydajnościowych marzeń to i poniżej 2.5k. Im taniej chcesz tym więcej kombinowania będzie. Ceny podaję za skrzynkę samą, bez monitora i urządzeń typu mysz/klawiatura.

Kupujesz gdzie chcesz, szansa jest taka sama na dostanie bubla.

Najbezpieczniej jest kupić części i złożyć samemu. Co do tego jaki zestaw dokładnie no to ktoś
@Amasugiru: No właśnie wiem, a jako,że się nie znam, to chciałbym zlecić to komuś. Mój budżet na całość, to powiedzmy 4-5k. Widzę,że akcesoria typu monitor, dwie klawiatury ( jedna gaming, druga biurowa) myszka, słuchawki z mikro plus podkładka pod myszkę to koszt 1000-1500zł.
@Revival: Ja składam amatorsko + oferuję wsparcie techniczne (głupie pytania też mogą padać ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale nie za darmo (chyba że mam humor), a tu pewnie się znajdzie trochę mirków co ci złożą.