Wpis z mikrobloga

kurła #mikrokoksy z powodu sesji same spadki, już chciałem iść na siłownie, ale najpierw umówiłem się do ortopedy
I #!$%@? #!$%@? rehabilitacja barku (,) najbliższy termin na NFZ koniec maja, a prywatnie 10x 169zł i "nie powinien Pan ćwiczyć do wyleczenia"
  • 9
  • Odpowiedz
@secretheart: @ethics: @robod: rozwaliłem sobie już bardzo dawno temu, ale ogólnie to mi nie przeszkadzało, w skierowaniu mam wpisane skręcenie, ogólnie lekarz jakiś dziwny bo niby tłumaczył, ale tak szybko, mówił że zerwałem jedno z 3 ( i tutaj teraz nie jestem pewny czy to były ścięgna czy coś w tym stylu) i mi się wyciera rotator. Ogólnie to powiedział że musiałem mieć usztywniony bark (i chyba lekko cofnięty
  • Odpowiedz
@mozeglupiemozenie: hehe laser. Przerabiałem bark, dosyć długo, kwalifikowałem się na leczenie artroskopowe.
Laser to taki fajny bajer z którego dobrze się kasę z NFZ wyciaga. Nie marnuj swojego czasu i pieniędzy na to.

Idź do fizjoterapeuty i rób ćwiczenia.

Oczywiście ja jestem randomowym gościem z Internetu, nie sugeruję że wiem lepiej od lekarza, ale laser to naprawdę gówno IMO
  • Odpowiedz
@mozeglupiemozenie kup se chłopie własną lampę na podczerwień -koszt jakichś 80 złotych i masz rehabilitację w cenie prądu w domu. No i oczywiście do tego ogarnięty fizjoterapeuta i rehabilitacja ruchem jeśli bark pozwoli.
  • Odpowiedz