Wpis z mikrobloga

#medycyna

Trafiła Pani z Guzem Trzustki z przerzutami na SOR. Mamiona obietnicami w Katowicach operacji. Oczywiście po 2 konsultacjach odrzucono ja zostawiając furtkę, że może po chemii jak się zmniejszy guz. I tak się kłamie, dając złudne nadzieje. Bo my zrobimy to czy tamto niech tylko.... Kłamstwa. Bo wiedza że to nigdy nie nastąpi!

Alkoholik z HCV pijac kolejny dzień. Tylko dziś już żołądek siada, tylko wątroba mówi stop przy Alat 1200. Na własne żądanie wychodzi do domu... Bo już jest lepiej.

Nie ladna, bo piekna Dziewczyna rzucila się pod pociąg mając 23 lata po rozstaniu z facetem. :/ na szczęście tylko kilka złamań kończyn.
  • 1
#medycyna


Trafiła Pani z Guzem Trzustki z przerzutami na SOR. Mamiona obietnicami w Katowicach operacji. Oczywiście po 2 konsultacjach odrzucono ja zostawiając furtkę, że może po chemii jak się zmniejszy guz. I tak się kłamie, dając złudne nadzieje. Bo my zrobimy to czy tamto niech tylko.... Kłamstwa. Bo wiedza że to nigdy nie nastąpi!

Ja rozumiem rozgoryczenie, ale po pierwsze - nie wiemy, kto, co i jak powiedzial, a po drugie znam