Wpis z mikrobloga

Jezeli moglbym prosic o rzeczowa porade wzgledem krypto xrp. Dlaczego ta waluta od jakiegos czasu ciagle spada. Zadnych wiekszych korekty w gore ani w dół nawet podczas ostrych zmian btc? kupilem jakis czas temu po 0.000124/btc. pozbywac sie czy czekac?
#bitcoin
#ripple
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Darko19: czy xrp ma jakas ekonomie za soba, rozwiazuje jakis problem, ulatwia komus zycie? Bo jesli nie, to zwykly shitcoin i bedzie spadac dalej chyba ze jakas pump grupa akurat go wybierze do pump&dump.
  • Odpowiedz
@Darko19 XRP to krol shitcoinow i pump and dumpow, do tego ma mega duzy market cap, a ciezko pompuje sie cos co jest juz warte kiladziesiat miliardow USD, nie mniej wydaje mi sie ze przed nim jeszcze nie jadna pompa, po ktorej znow bedzie kilka tyg/msc powolnego zjazdu
  • Odpowiedz
@Darko19: przyszedłeś tutaj z fejsbukowych grup? bo tam jak widziałem jest podobny płacz. Osobiście sądzę, że ripple było najbardziej przepompowanym shitem ze wszystkich jakie były dostępne. Więc obecne spadki w ogóle nie dziwią.
  • Odpowiedz
@stranger13: nie jestem na zadnych fb grupach. Bylem tylko ciekawy czy jest jakis konkretny powod takich obrotow. Podobnie zreszta zachowuje sie Tron Trx. Jakas wspolna zaleznosc? Generalnie chce przetrzymac bo mam tam wieksza ilosc ale przy pierwszym pump sell i koniec z ripple
  • Odpowiedz
@Darko19 trx i xrp spadły na wartości bo nie było powodu by wcześniej zyskiwały. Poszły pompy, FOMO, nastąpiło ogromne przewartościowanie. Musiało spaść.
Myślę, że wielcy pompiarze jeszcze kiedyś sięgną po te gówna i jeszcze zobaczymy sztuczne wzrosty, które pozwolą im ogolić kolejnych jeleni.
  • Odpowiedz