Wpis z mikrobloga

@tarzan_szczepan:
Pamiętam, że moi rodzice oglądali to jak miałem może z 5-6 lat i wysłali mnie spać ale postanowiłem podglądać z kuchni ( ͡° ͜ʖ ͡°) efekt był taki, że po 1 scenie (jakiemuś facetowi stopiła się twarz od gazu z tych kulek) spałem przy zapalonym świetle i otwartych drzwiach bo się bałem xD
  • Odpowiedz
@vateras131: hehe... obczaj sobie czechoslowacki horror - Wampir z Feratu .... ogladalem przez uchylone drzwi majac 7 moze 8 lat... przez tydzien sikalem w lozko bo balem aie isc do kibla w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vateras131: @Anaris: Ja pierdziele mirki, miałem to samo xD Kitrałem się obok wersalki tak żeby mnie rodzice nie widzieli i oglądałem ten film xD I jedyną scene jaką pamiętam to jak Nic Cage wsadza jakiemuś gościowi kule ( ͡° ͜ʖ ͡°) do buzi i ten umiera :D
  • Odpowiedz
@tarzan_szczepan: Mi najbardziej utkwiła w pamięci scena, w której Sean Connery turla się przez jakiś tunel gdzie co jakiś czas zionie ogniem w odpowiedniej sekwencji, a on ją zna na pamięć i dzięki temu udaje mu się przeturlać na drugą stronę (jakoś tak to chyba było)
  • Odpowiedz