@kreiws zapytał czy nie nagram jakiegoś meczyku z grania squad battles vs ultimate, nagrałem cała rundę bo i tak nie było co robić, może komuś się przyda, może ktoś coś podlapie, szkoda mi 1 meczu w poniedziałek przegranego z winy neta bo 0 pkt tak by było top 3 póki co

Tutaj wyniki poszczególnych meczy

A tu replaye

1 | 8-1 | 2909

2 | 6-1 | 2844

3 | 5-1 | 3146

4 | 4-2 | 2830

Wołam jeszcze @its_all_in_the_game bo chcial ;)

#fut
Pobierz puregecko - @kreiws zapytał czy nie nagram jakiegoś meczyku z grania squad battles vs...
  • 16
@puregecko: No ładnie, gratulacje. Ja cały czas gram na legendarnym i już rzadko kiedy zdarza mi się przegrywać, więc w pierwszych meczach chcę przerzucić się już na ultimate. Jakieś porady na sucho, bo z gameplay'a można sporo wyciągnąć, ale nie wszystko ofc. ?
@Marseloo: w pierwszej połowie stracic jak najmniej, grac dlugo podaniami, walic z dystansu, grac na ruty wolne w okolicach 20 metra oslaniajac pilke, bo rzut wolny dla nas w tym obszarze to 99% gol, w 2 polowie za to yolo, fake shot i biegniemy, tak jak na legendarnym. Poki nie osiagnies poziomu, ze dasz rade strzelic 5 bramek w 45 min, lepiej strzeac samoboje i leciec na dogrywke.
@Marseloo: a bo bym zapomnial, casem jak przzegrywasz 0-2 dosc szybko, ea zmienia w locie poziom z ultimate na beginera, mozesz stac w miejscu i ci nie zabiora pilki do prerwy, rzadko bo rzado, ale czasem sie zdarza

@cincin27: czy ja wiem, w sezonach online srednia straconych bramek mam ponizej 1 na mecz, pry ponad 50 sezonach w 1 lidze
@puregecko: dwa pytanka jeszcze mam:
-czy poziom składu ma duże znaczenie? ja osobiście weekendową i sezony gram składem ocenionym na 81(3 brązowych na ławce), SB tak samo na legendarnym(nie mam na tym poziomie problemów z SI).
-faktycznie opłacalne są nagrody za elitę1/top100? na poziomie elity3 dostałem niestety paczki warte jedno wielkie G - czy na wyższych poziomach trafiałeś w paczkach 'coś konkretnego'? jeśli tak, to były to w miarę regularne trafy