Wpis z mikrobloga

Kontynuuacja wpisu

Wróćmy do początków mojej ukraińskiej przygody. Dotarłem na miejsce - jak zapewne wiecie każdy uczestnik wymiany otrzymuje swojego opiekuna z ramienia ESN, opiekun pomaga nam załatwić większość formalności związanych z wyjazdem, a także służy pomocą w przypadku trudności. W moim przypadku opiekunem, a raczej opiekunką była Oksana, niższa ode mnie, 8.5/10 w wykopowej skali, drobnej postury (z resztą one wszystkie były tam drobne - no może poza dziewczynami z uniwersyteckiej drużyny lekkoatletycznej w pchnięciu kulą), na początku nie wiedziałem gdzie patrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przez pierwszy tydzień Oksana towarzyszyła mi podczas większości zajęć, dokładnie pokazała mi cały kampus, wyjaśniła co i jak. Dość szybko zauważyłem, że na tapecie jej laptopa widnieje zdjęcie żółto-złotych kwiatów. Już wtedy wiedziałem w jaki sposób podziękuję jej za ten wprowadzający tydzień. Tak też się stało - w piątek podczas przerwy między zajęciami wyskoczyłem na lunch i zakupiłem kwiaty - poniżej zamieszczę zdjęcie bukietu. Złośliwi nie będą zachwyceni - nie powiedziała BEEE CO TY #!$%@? SCHOWAJ TE KWIATY, tylko zawstydziła się i swoimi zarumienionymi policzkami zbliżyła się do moich całując mnie w prawy policzek.

Pierwszy weekend minął pod znakiem imprez integracyjnych - mówi się, że to Polacy słyną z gościnności, ale ukraińskie połączenie sporej ilości wódki z jeszcze większą ilością serdeczności zdobyło moje serce (konserwatyści będą kręcić głowami z powodu braku chleba i soli, ale wszystkiego innego mieliśmy pod dostatkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Oksana okazała się mieć mocną głowę, do dziś nie wiem jak to możliwe, że tak drobna dziewczyna potrafi utrzymać tak zawrotne tempo. To chyba te słynne wschodnie geny.

Na koniec dodam, że kontakt z Oksaną pozostał do dziś - w maju przyjeżdża na tydzień do Polski. Cóż będzie okazja odwdzięczyć się za pomoc oraz pokazać jej jak żyje się w europejskiej stolicy.

b.....e - Kontynuuacja wpisu

Wróćmy do początków mojej ukraińskiej przygody. Dotar...

źródło: comment_x4uUjzVp2ePycGAut976wxRKTNf24sZv.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (302)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @yogmean @kilertesciowej1927 @gokson @Jetson @GrubyKacper @Naxster @mr_bless @Teun @Vikary999 @SmutnyPepe @Mashe @RBNG @kingkris @BigMilk @Gildead @Shaze @Pomylony @MegaMocny @F3NRIR @maciek30_pl @quarox @PanKracy582 @f4ncy @adekad @Randolf @Smakoshh @wieniu @Camorra @Dinzo @Cosmo77 @kosiara1992 @zarsthor @Talvisota @JaTamNieWiem @
  • Odpowiedz
  • 115
@BigBadBat no #!$%@? obiecałes napisać dlaczego kobiety że wschodu są lepsze od polek a zawarles tyle że pojechałes tam poznales ładna dziewczyne dałeś jej kwiatki i piles wódkę
  • Odpowiedz
@beee: Opiekun niekoniecznie musi byc z ESNu, ale najczesciej laski sobie biora takiego buddiego zeby miec z kim 3 miesiace pospać zza granicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Siwulek nie ważne czy ruchal ale jak ktoś mnie woła to chce przeczytać coś ciekawego a nie ze gość poznał dziewczynę później kupił jej kwiaty a na końcu pił wódkę. Co ę tym ciekawego?
  • Odpowiedz
@RBNG: To napiszę Tobie co było dalej. Wsadzał w nią swojego dość średniego jak na wykopowe standardy pytonga, a ona chciała więcej, chcąc ślubu i zdradzając go z przechodniem.
  • Odpowiedz