Wpis z mikrobloga

#dentysta #pytanie #zeby

Mircy, mam problem. Miałem mieć ząb do leczenia kanłowego. Dentystka mi tam nałożyła coś na niego (nie wiem, tak mnie napierdzielał, że nawet nie słyszałem co mówi) i kazała przyjść za 2 tygodnie. Na poniedziałek jestem umówiony. Teraz zaczęło mi coś chyba wypadać z tego zęba, lekko mnie piecze w język po tej stronie gdzie jest ten ząb.Generalnie nic strasznego i te trzy dni bym poczekał ale słyszałem, że tym syfem który dają na ząb można się zatruć. Wiecie coś na ten temat. Dzwoniłem do gabinetu ale lipa bo moja doktor na urlopie.
  • 7
  • Odpowiedz
@karmajkel-nowak: to ona właśnie dała ci preparat do zatrucia zęba. Jak minął ponad tydzień, i wypadnie to nic złego się nie stało.. już powinien być zatruty. Więc będzie dobrze. czekaj do wizyty.
  • Odpowiedz
@karmajkel-nowak: gdyby miały być problemy, to raczej dentysta dałby Tobie numer telefonu całodobowego dentysty w razie nagłej potrzeby ratowania Twojego życia. Przy kanałowym rzeczywiście coś tam wrzucają i tylko "gipsują" czymś co łatwo skruszyć. Nie panikowałbym( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz