Wpis z mikrobloga

C. Kupienie kilka kursów online i #!$%@? ich. Na początek zobacz darmowy kurs na Standardzie cs50

Studia są strata czasu w twoim przypadku. A jak patrzyłem na zakres tematyczny kursów to po nich możesz pracy nie dostac
@marcin-krasuski: sam skończyłem dzienną infę na AGH ale w przypadku podyplomowych nie patrzyłbym za bardzo na nazwę uczelni (która i tak jest bez znaczenia), tylko kto prowadzi zajecia i jaki jest ich plan, zrobisz jak uważasz :).
@borrow: Serio wolisz studia podyplomowe na AGH gdzie uczyć Cię będą stare pryki lub młodzi gniewni z uczelnianymi przyzwyczajeniami, niż podyplomowe studia gdzie uczyć Cię będzie m.in @spetz do którego pewnie możesz zawsze uderzyć z pytaniem?
@borrow: WSZiB akurat ma dobrą renomę jako prywatnia uczelnia, jeśli sobie sprawdzisz prowadzących to część z nich znajdziesz na masie różnego rodzaju konferencji IT w kraju jako prelegentów np. Tomasza Liberę - MVP z SQL.
Tak jak mówiłem - sam skończyłem AGH ale na 5 letnich studiach nie nauczyłem się za bardzo programować (tzn. jak większość uczyłem się sam), nie wiem jak to wygląda u nich na podyplomówce.
@borrow: Jak masz takie podejscie do 'wyboru' i heheszkujesz po nazwie, to nie wiem po co sie pytasz nas tutaj o rade? Jezeli idziesz na podyplomowke ze wzgledu na prestiz albo chec imponowania innym to ok - AGH wydaje sie dobrym wyborem ale pytanie jak potoczy sie twoja potencjalna kariera w IT.
@borrow: to chyba rozczarujesz się poziomem podyplomówki w Javie. Będziesz przez cały semestr równał do ludzi, którzy nie potrafią napisać "Hello world!". Ja bym się zastanowił dwa razy...

A kursy kończą się zazwyczaj na napisaniu jakiś prostych testów jednostkowych i jakiejś apki z dziedziczeniem/interfejsami etc...

Masz szczęście jak trafisz gdzieś na kurs w którym będą korzystać ze Springa/Hibernate...