Wpis z mikrobloga

Tak patrzę na te komentarze pod filmami Jareczka zasranego to myślę o dwóch kwestiach. Po pierwsze to czy ktoś ma aktualnie większy hejt od niego na jutubie? Takiej fali nienawiści to dawno w neciku nie widziałem. No może u Tigera było gorzej, ale to zupełnie inny kaliber. Po drugie to po co ci ludzie to piszą. Lepiej by nakręcali Jareczka do coraz większych głupot to chociaż ubaw będzie, a nie niepotrzebnie demotywują chłopa. Jak sobie lubi popić uryny lub zarazić się pasożytem z surowej świni to przecież jego sprawa i jego zdrowie. Pewnie zazdroszczą hejtery zasrane tego legendarnego hajsu z jutuby.
#kononowicz
  • 8
@yogmean: Beka z ludzi, że taką nienawiścią w necie pałają. Można sobie pośmieszkować (i jest to nawet wskazane) i to nawet zgryźliwie, ale kogoś tak agresywnie wyzywać i śmierci życzyć to lekko nienormalne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@G-R-B: Zawsze wiedziałem ,że armia gimbusów jaka pojawiła się na tagu,, przerzuci swój hejt ostatecznie na Meksyka. On jest niestety zbyt głupi, by ogarnąć fakt, ze jego dalsza egzystencja na YT, może strasznie skopać resztki jego realnego żywota. On naprawde powinien dać sobie spokój. Jest słabym psychiczne alkoholikiem, a gimby mają jego adres, dane i czują się bezkarni.
@Rychu_Bychu Nie przesadzajmy. Odczuje skutki pajacowania w necie w świecie realnym, zaraz zamknie kanał i ludzie o nim szybciej zapomną niż o Bonzo, którego już nikt (chyba) nie prześladuje.
@G-R-B: Racjonalny człowiek zamknie kanał. Juz dawno by zamknął. Co jeśli, mózg meksyka, jest już tak zlasowany, że poza netem i flachą nie ma już nic? Mówimy o kolesiu który dzisiaj publicznie gdzieś w rowie, chlał swoje szczyny. Jakie granice jeszcze można przekroczyć? Choroszcz, jak najszybciej.
@Rychu_Bychu Jakby wszystkich dziwaków, którzy popijają zamknąć w psychiatrykach to by szpitali nie starczyło. Niech sobie nagrywa póki mu się chce. Nikomu krzywdy nie robi, a na hejterów podobno ma #!$%@? jak sam sądzi.