Wpis z mikrobloga

@SiarkoWodor w sumie wszystko do dupy
Ten zestaw qav znajdziesz lepszy na bangood, aku to nie wiem skąd Ty wymyśliłeś, ale to nawet się nie uniesie z takimi prądem xd, vtx wcale nie tani a też gówniany. Nie chcę nikogo obrażać, ale nie dasz rady tego złożyć skoro nie możesz znaleźć nawet sensownego zestawu przy takiej masie poradników w necie. Poogladaj kanały na yt, również blog oscar liang polecam. Musisz ogarnąć dosyć
@SiarkoWodor Najlepiej byłoby kupować części u chińczyka np. banggood. Polecam się zastanowić. Cały zestaw esc, silniki itd. się nie nadają. Sama rama po taniości może być. Aku dużo za duże.
@pazzdi ok, przerzuciłem się na banggod, dużo lepsze oferty

@saffal dzięki za krytykę ;) Ale na przykład to aku, co w nim jest takiego złego? Pytam bo chcę wiedzieć czym się kierować przy wyborze, w większości poradników albo ten temat jest pomijany albo tylko delikatnie dotknięty
@SiarkoWodor: złóż sobie coś mniejszego, 150-180-210, po co wielki kloc ;-) Ten zestaw "QAV-250" to też już przestarzały, nie warto. No i nawet w jego opisie masz zalecany pakiet podany a Ty ładujesz 3000mAh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kup też coś co obsługuje minimum pakiet 4S, a w tym rozmiarze najlepiej 4-6S.

Z drugiej strony jak większość elementów chcesz kupić z takiego zestawu to może po prostu
@Wu70 gość nie umie latac a Ty proponujesz małą ramę i jeszcze najlepiej 6s xd. ja sie z tym nie zgodzę, lepiej kloc bo szkoda później czasu na szarpanie się z za mocnym dronem którym nie umiemy latać
@saffal: tak tak, bo czym mniejszy tym szybszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) właśnie po to proponuje małego bo jest lżejszy i mniejszy, a najczęściej też wolniejszy i nie każdy upadek będzie wymagal napraw jak w dużym cięzkim klocu, jaka logika tobą kieruje to chyba nawet żydzi nie wiedzą ;-)
A z 6s napisalem przedział 4-6S więc jakbyś nie wiedział znaczy to tyle, że możesz używać i 4,