Wpis z mikrobloga

@Mircosoft no wiem, takiego mam, więc k co chodzi? Bo mój kosztował 800 więc jeszcze raz powiedz mi czy znajdziesz ciekawszy zegarek z miyotą w podobnej cenie... Co za to ciekawego można kupić mechanicznego do 1k?
  • Odpowiedz
@krokodylek92: mi się zawsze podobał orient big mako, lub coś elegantszego bambino z niebieskawą tarczą, a seiko to np 5 sports, z tych parnisow to mi się podobał taki lookalike luminora paneraia, nie pamiętam modelu tylko ale jest na tej stronie co wcześniej podawałem
  • Odpowiedz
@Mircosoft: no w sowim przypadku też się tego obawiam, noszę go już prawie tydzień i faktycznie mam około 7-8 sek na dzień więcej. Spotkałem się z opinią o słabym smarowaniu dlatego zegarek wyląduje u zegarmistrza na przeglądzie :)
  • Odpowiedz
@Mircosoft: wiesz to jest taki pstryczek w nos dla innych firm, że tanio da się też dobrze, coś ala xiaomi :D ten mechanizm sea-gulla też jest wykorzytywany przez droższe zegarki i firmy. Tak samo ta miyota, zobacz ten sam mechanizm, szkiełko tylko mineralne 1,7k allegro.pl/nowy-zegarek-junkers-6060-5-automatic-miyota-9100-i7150594662.html
  • Odpowiedz