Wpis z mikrobloga

@panzerschokolade: Nie, yerbamate :) ale już się ograniczam z tagiem bo spamuję bardziej niż vege studenci prawa haha. Dzięki niej rzucam też nałogi. W sumie wszystkie 3 choć nie powinienem na raz. Zaiste boska roślina.
  • Odpowiedz
@europa: obetniesz sobie nogi? xD
Ja sobie bez pośpiechu chudnę tak po 2 kg miesięcznie, dzięki temu trzymanie diety nie jest dla mnie problemem.

Jak nie zapomnę to zawołam Cię przed świętami i sprawdzimy czy mnie dogoniłeś
  • Odpowiedz
@europa: jestem na diecie od listopada, startowałem ze 108 kg. Przedtem chodziłem na siłownię ale praktycznie nie było żadnej różnicy w wadze bo źle się odżywiałem.

Nie jestem przekonany czy tracenie 5kg miesięcznie przy jednoczesnym budowaniu mięśni jest chudnięciem z głową xD Przecież w takim przypadku zrzucasz jakieś 1.5kg tłuszczu tygodniowo.

inb4 każdy robi co uważa za stosowne, ja po prostu wybrałem drogę niezbyt szybkiego chudnięcia
  • Odpowiedz
@Heart: bez przesady aż tak nie pakuję tylko delikatnie poprawiam mięśnie (zwykłe pompki i brzuszki). 1kg na tydz to nie jest tak dużo. Już tak kiedyś się odchudzałem i bez specjalnej spiny schudłem 15kg w pół roku. Ale potem trochę się w moim życiu pokręciło, silny stres, złe jedzenie, brak ruchu itd.
  • Odpowiedz