Wpis z mikrobloga

Na głównej stronie twitcha zauważyłem ciekawą zależność xD Rock transmituje faktycznie grę, trzymając siebie gdzieś w rogu. Laska za to minimalizuje okienko gry bo to ona (?) ma tu być chyba główną atrakcją XD
#twitch #logikarozowychpaskow i właściwie #logikaniebieskichpaskow bo to oni powodują popyt na taki towar xD #gry
Croudflup - Na głównej stronie twitcha zauważyłem ciekawą zależność xD Rock transmitu...

źródło: comment_h0CwnIINMHMobXId7VIvxcL3gEcsenWv.jpg

Pobierz
  • 51
@Seeker: teraz jest jeszcze gorzej, przez jakis czas byl spokoj gdy wprowadzili nowy regulamin ktory zakazywal obnazania sie ale po jakims pol roku moze roku moderatorzy i admini twitcha zaczeli to olewac (szczegolnie Hassan ktory tylko sledzi babki) i zaczeli dawac im immunitet (pewnie dostaja nudesy od nich na priv)
corinarh - @Seeker: teraz jest jeszcze gorzej, przez jakis czas byl spokoj gdy wprowa...

źródło: comment_hIOZC2mCPNB2tGrJpp8D86c8Xm7R3nGk.jpg

Pobierz
@Croudflup: wlasciwie to jest bardzo ciekawe, bo wlasciwie kto oglada streamerki? jaki to ma sens wg logiki, stremera obejzysz bo:

1 gra w gre ktora cie zainteresowala i chcesz zobaczyc czy rzeczywiscie jest warsa zakupu
2 jest jakims uber prosem z ktorego gry mozesz sie czegos nauczyc a przeciez chcesz byc lepszy (wiadomo sa debile co po 10k godzin w jakiejs grze dalej graja jak #!$%@? warzywa)
3 w jest to
i teraz magiczne pytanie co kieruje tymi wszystkimi stulejkami spusczajacymi sie do "streamerki" juz chyba lepiej by showupa odpalili moze by zobaczyli jakies cycki xD


@Sweet_acc_pr0sa: dobrze to wszystko opisałeś, tzn. są kobiety które robią dobrą robotę i też pokazują gry czy fajnie budują społeczność, opiekują się nią -nawet K. Kujawska jest spoko bo mimo urody nie obnaża sie jak #!$%@? a na jej strimach jest legitnie z tego co mi
@Sweet_acc_pr0sa: to sa cuck beta automaty, sa samotni i jakakolwiek atencja od kobiety to dla nich cos idealnego nawet jesli jest tylko powie "thank you anon", oni pewnie sa jeszcze SJW wiec oni sobie to argumentuja ze showupy/mfc/chaturbate sa zle, a twitch jest dobry bo nie nie musi sie ponizac i pomoze dziewczynie w wyrownaniu szans.

Ale to jeszcze nic jak sie spojrzy na camwhorki, np jest taka jedna pod nickiem
corinarh - @Sweetaccpr0sa: to sa cuck beta automaty, sa samotni i jakakolwiek atencja...

źródło: comment_elbM6JBZye23xJUW9w31jqs2Ohod7gLu.jpg

Pobierz
@Croudflup: Ale rakowy wpis. A komentarze jeszcze lepsze.


twitch powinien takie suki banować albo streamuje sie gry albo niech #!$%@? na showup


@mamajasia12: Znasz tą streamerkę? Robi coś nie właściwego na streamach? Czy po prostu tak zostałeś wychowany, że #!$%@?ć wszystkie kobiety

@And7: Gościu ma większą kamerkę nawet niż ona, ale ma GS, no ja #!$%@?ę a co to zmienia, jak zasłania więcej ekranu niż Ona?

Wykopki to się
@And7: Praktycznie każdy streamer ma tak wielką kamerę, by zasłonić cały chat w grze, więc tutaj czepianie się by podpasowało do teorii