Wpis z mikrobloga

Ludzie kochani spaliśmy do poziomu z jesieni a wy sracie XD widać w was zachłanność XD
w banku byście się cieszyli z 5% na rok XD #!$%@? z tego, że inflacja to ponad 10% rocznie XD

Dla kogoś kto siedzi w krypto co najmniej pół roku obecne ceny i tak są wysokie :)
Każdy kto panikuje i sieje ferment widać, że jest nowicjuszem :) a nowicjuszy się goli na łyso ( ͡ ͜ʖ ͡)

ZAWOŁAM PLUSUJĄCYCH TEN WPIS ZA OKOŁO PÓŁTORA ROKU i pokaże wam co kupiłem za krypto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#marshodluje
#kryptowaluty
#bitcoin
#litecoin
#ethereum
#lisk
#monero
#inwestowanie
mars10 - Ludzie kochani spaliśmy do poziomu z jesieni a wy sracie XD widać w was zach...

źródło: comment_8BcVsCjUl6FfKaf4gT8PPXKatqpmW5Ju.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@mars10 Ale odnieś się proszę jakoś do komentarzy o inflacji i GUSie, bo zacząłeś dobrze, a nie potrafisz w żaden sposób uargumentować tego, co napisałeś. No i potrafisz wyśmiać kogoś ze względu na wiek :-D
  • Odpowiedz
@mars10 Mówi, ale jak to zmierzyć? Jakoś łatwiej mi zaufać GUSowi, niż anonimowi w Internecie, który nie potrafi mi dać totalnie żadnego argumentu/źródła.
  • Odpowiedz
  • 2
@mars10 jeżeli coś ma wahania 2k w 1 dzień no to pozdrawiam ciepło xD boże jak można być tak pewnym siebie nie mając wiedzy o świecie xD
  • Odpowiedz