Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
stulejarz lvl 20 here. więc wiadomo żadnych seksów nigdy w życiu, a chciałem jakąś odmianę. postanowiłem że kupie sobie taki żel od durexa. warto napomnieć że jestem cholernie wstydliwy, więc dla mnie było abstrakcją bym kupił samemu taki żel. co dopiero kiedyś gumki. ale otworzyli kasy samoobsługowe w pobliskim sklepie. poszedłem, kręciłem się z 10 razy obok tych żeli aż nikogo nie było żeby nikt nie widział. wziąłem jeszcze chrupki i sałatkę by nie było że sam żel niosę w koszyku. podbijam do kasy, już czuję ciśnienie. to jest ten moment kiedy się przełamałem po tylu latach. kasuje najpierw chrupki i sałatkę, potem biorę dyskretnie żel i kasuję go. kłade tam do tej strefy artykułów. i #!$%@?. czerwona lampka już przy kasię się pali ze coś nie tak, ja burak na twarzy w #!$%@?. komunikat że waga produktu sie nie zgadza, żel podkreślony na czerwono. podchodzi babka z obsługi, patrzy się zmieszana na liste zakupów, potem na mnie. nikt nic nie powiedział. czułem się jak w #!$%@? filmie. no i w sumie tyle. taka moja pierwsza przygoda.

#stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 5