Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To źle? Bardzo ładna dziewczyna. Krytykują stulejarze którzy boją się do takiej zagadać na ulicy albo karyny które jej zazdroszczą urody. Proste.


@Jokker: nie, nie bałbym się do niej zagadac, po prostu bym nie chciał, also ze swoimi projekcjami to #!$%@? xD. Super ładna dziewczyna z permanentnym bitchface 10/10
  • Odpowiedz
No jest ładna, ale wygląda z twarzy jak te seks lalki co produkują. Wyruchałbym jak miałbym okazję, ale poza tym nie chciałoby mi się z nią nawet gadać.


@Harmonijka: Dlaczego nie chciałoby Ci się z nią gadać? Bo jest ładna? Wolisz gadać z brzydkimi , a "ruchać" ładne? Dziwna teoria, ale jak tam lubisz. Ja na pewno bym ją zagadał na ulicy i na pewno bym się z nią umówił na rozmowę przy kawie. (jakbym był singlem oczywiście;) )

Oceniania charakteru po wyglądzie twarzy nadal nie
  • Odpowiedz
Dlaczego nie chciałoby Ci się z nią gadać? Bo jest ładna? Wolisz gadać z brzydkimi , a "ruchać" ładne?


@Jokker: Nadal nie rozumiesz, a wyraziłem się na tyle prosto, że nie chcę mi się więcej tłumaczyć.

Oceniania charakteru po wyglądzie twarzy nadal nie
  • Odpowiedz
Poza tym to mój ostatni komentarz na ten temat, bo zamiast wystawiać faktury to piszę o jakiejś insta lambadziarze xD


@Harmonijka: I to szanuję, sam też wziąłem się za pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz