Wpis z mikrobloga

Jedna rzecz która mnie niesamowicie wkurza w tej grze to recoil. Nie umiem sobie z nim poradzić. Gram juz jakies 3 tygodnie. Dopiero teraz zobaczyłem filmik jakiegoś typa który pokazuje, że gdy nasza postać się porusza w bok to jeszcze przez pół sekundy idzie i przez to nie możemy trafić bo jesteśmy w ruchu więc celność zmniejszona. Należy wtedy wcisnąć (jeżeli szliśmy w lewo) przycisk D żeby naszą postać zatrzymać i móc oddać celny strzał. Co za łeb mógł wymyślić coś takiego. Jak dotąd grałem tak, że ruszałem się w bok i dopiero stojąc sekundę w miejscu mogłem oddać celny strzał. No i czuje się jak debil bo zrobię unik żeby nie dać się strzelić przeciwnikowi i jak ten debil stoję i czekam tą sekundę żeby móc oddać ten celny strzał. A tu trzeba zamiast tego nacisnąć klawisz odpowiadający przeciwnemu kierunkowi. Bez sens 0_O
Mirki wy macie ten sposób opanowany? Bo wszedłem na serwer z botami i na ścianie próbowałem to zrobić i straszna kicha. Jakbym miał to robić cały czas w turniejowych meczach to chyba bym się poplątał.
A-D- STRZAŁ D-A-STRZAŁ A-D- STRZAŁ D-A-STRZAŁ A-D- STRZAŁ D-A-STRZAŁ
Jezu XD Umiecie w ten sposób strzelać ? Czy macie wywalone i strzelać po swojemu?
No i ten no.. wbiłem dziś już master guardian elite ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#csgo
  • 16
Po 3 tygodniach nie ogarniesz fizyki i movementu kobry w tej gierce, sorka xD Jest dużo filmików jak pro gamerzy ćwiczą na mapach np. Aimbotz czy trainingaim_csgo to jest dobry sposób na ćwiczenie "A-D" po każdym strzale.
@runieeee nie idzie mi wcale źle. W główkę umiem często ładnie przycelowac. Źle nie gram. Ale nie umiem into recoil xd
Wiesz we wszystkie FPS jakie grałem to byli zawsze tak że poruszanie nie wpływa na moje strzelanie przeważnie. Cod 4, bf, enemy territory. Głównie cod 4. Mam te przyzwyczajenia. Dlatego to jak funkcjonuje cs mi #!$%@? banie. Świetna gra, super zabawa. Ale ten recoil...
Żebym musiał nacisnąć a potem d i
@runieeee no właśnie #!$%@? dużo. Tylko tej mechaniki nie ogarniam. Wcześniej bilem ciągle a i d i się zastanawiałem czemu moje pociski nie trafiają w cel skoro celownik idealnie na głowie.
Potem robiłem tak że ruch w bok czekam sekundę czy ułamek sekundy i strzelam i tak w kółko. Czyli A, odczekać, strzał i potem D, odczekać i strzał. Tylko czułem się jak idiota ze musze przez ten czas stać w miejscu
@Baton93 ćwiczę na nich. Tylko że tam wystarczy stać i strzelać do innych. Ale. Jak patrzę jak np scream się bawi na tej mapie to biega sobie na bok i automatycznie gdy się zatrzyma to już może oddać strzał bez czekania xd he
Klawiatura mechaniczna dużo pomaga. Ogólnie musisz dużo #!$%@?ć też na DM i AIM DM tylko nie te pedalskie areny to powoli ogarniesz xD
Cod 4, bf, enemy territory. Głównie cod 4. Mam te przyzwyczajenia.


@sprawa: Miałem podobny problem, ponieważ przed CS-em grałem głównie w CoD-a i MW2, trochę w BF-a. Strzelanie na początku to był dramat, ale teraz - po 1000 godzin - jest już trochę lepiej i umiem trafić we wroga. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sprawa: krok po kroku i wyrobisz sobie nawyk. Grasz w cs'a 3 tyg i masz MGE, więc jest dobrze. Odpal jakąś mapę z warsztatu z botami, porób AD AD a przy klikaniu klawisza na counter-strafe oddawaj pestki w głowe lub przeciągaj full auto. Wszystko wydaje się niemożliwe, dopóki czegoś się nauczysz, znajdziesz nową rzecz i znowu coś do nauczenia będzie się wydawało za trudne :P
@sprawa: protip: jak odleglosc nie jest jakas absurdalna to #!$%@? tylko full auto i opanuj recoil ak/m4, jak kucniesz i bedziesz szedl na kucaka w bok i strzelal to celnosc 100% uzywaj tego czesto, nigdy nie zostaj w miejscu jak kucniesz, burst i pestki tylko na duze odleglosci
@sprawa: o gosciu, ja wczoraj wbilem globala i dopiero niedawno zaczalem probowac uczyc sie tego strejfowania, wczesniej kucak i albo zabije albo nie

Serio mozesz miec talent, jesli po takim czasie osiagasz takie rangi i jak widac ogarniasz gre, powodzenia